EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Kamarádky ze zámku – Případ ukradené korunky

Paula Harrisonová


Dvě kamarádky, jedna záhada a několik podezřelých! První díl napínavé série pro malé čtenářky, které mají rády napětí, dobrodružství, ale i krásné šaty.
Milly a Jess jsou nejlepší kamarádky. Nic na tom nemění skutečnost, že jedna je princezna a druhá zámecká služebná. Jsou si podobné jako vejce vejci, proto si s oblibou vyměňují své role a baví se tím, jak ostatní napálily. Když se ale ztratí démantová korunka malého prince Edwarda, jde legrace stranou. Pokud ji nenajdou dřív, než začne narozeninová oslava, bude z toho pěkný poprask. Kamarádkám je jasné, že musí začít jednat. A to hned!

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 152
EAN 9788025337820
Dátum vydania 23.8.2018
Vek od 7
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,245
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Milly a Jess jsou nejlepší kamarádky. Nic na tom nemění skutečnost, že jedna je princezna a druhá zámecká služebná. Jsou si podobné jako vejce vejci, proto si s oblibou vyměňují své role a baví se tím, jak ostatní napálily.

Když se ale ztratí démantová korunka malého prince Edwarda, jde legrace stranou. Pokud ji nenajdou dřív, než začne narozeninová oslava, bude z toho pěkný poprask. Kamarádkám je jasné, že musí začít jednat. A to hned!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Kamarádky ze zámku"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!