EN

Veterinární akademie – Škola začíná

Rebecca Johnson


Tyhle holky mají jasno. Zbožňují zvířata, a proto jsou rozhodnuté stát se zvěrolékařkami! 1. díl nové série pro milovnice zvířat.
Tyhle holky mají jasno. Milují zvířata a chtějí být zvěrolékařkami! Proto nastoupily do prvního ročníku veterinární školy. Učí se stříhat ovce, léčit nemocná zvířata a ve volném čase jezdí na koních. Když jednu z oveček, o které pečují, napadne neznámá šelma, musí dát kamarádky hlavy dohromady. Budou jejich znalosti o zvířatech a jejich chování stačit na to, aby včas odhalily viníka a zabránily dalšímu neštěstí?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Vet Cadets - Welcome to Willowvale
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 144
EAN 9788025336830
Dátum vydania 17.5.2018
Vek od 11
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,25
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

I když je Abbey, Hanně a Talice teprve dvanáct let, už moc dobře vědí, čím chtějí být. Milují zvířata a jsou rozhodnuté stát se zvěrolékařkami! Proto nastoupily do prvního ročníku internátní veterinární školy. Učí se stříhat ovce, léčit nemocná zvířata a ve volném čase jezdí na koních.

Poklidné dny na školní farmě však naruší útok na jednu z oveček, o které holky pečují. Která šelma ji napadla a proč? Kamarádky musí dát hlavy dohromady a využít všechny své znalosti o zvířatech a jejich chování, aby včas odhalily viníka a zabránily dalšímu neštěstí…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Veterinární akademie"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rebecca Johnson

Rebecca Johnson

Rebecca Johnson je austrálska autorka a učiteľka na základnej škole. Na svojom konte má viac ako 100 kníh pre deti a mládež. Za sériu Julinka - malá zverolekárka získala ocenenie Wilderness Society Environment Award. Inšpiráciou pri písaní tejto obľúbenej knižnej série bol reálny veterinár, ktorý ordinoval nedaľeko miesta, kde Rebecca vyrastala.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM