EN

Dokonalé stopy

Helen Fieldsová


Dokonalý zločin je takový, o kterém nikdo neví!
V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788025908754
Dátum vydania 14.5.2018
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,499
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru. Přeložila Nela Knapová.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Luc Callanach"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Dokonalý zločin neexistuje

Helen Fieldsová je britská autorka, ktorá u nás románom Dokonalé stopy absolvuje svoju premiéru. Ako je v súčasnosti pretrvávajúcim trednom, ide o úvodný diel kriminálnej série. To si vyžaduje silnú osobnosť, ktorá pritiahne pozornosť čitateľov aj v ďalších pokračovaniach a zároveň sama osebe ponúkne dosť motívov na produktívny dej. Na základe prvej časti možno povedať, že inšpektor Luc Callanach ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!