EN

Záhrada nových začiatkov

Abbi Waxman

5,0
( 1 )

Zmeňte svoj život od koreňov…
Zmeňte svoj život od koreňa… Odkedy Lilian Girvanovej pred troma rokmi manžel zomrel pri autonehode, je na všetko sama. Hoci za ten čas sa so svojou úlohou matky-vdovy v podstate zmierila, teraz je načase, aby sa naučila – s pomocou svojej až prehnane nápomocnej sestry, sympatického učiteľa z kurzu pre záhradkárov a mierne svojráznych spolužiakov –, ako prírodu nechať, aby sa o všetko postarala: v záhradkárstve, v živote aj v láske.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Garden of Small Beginnings
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 392
EAN 9788056604960
Dátum vydania 8.6.2018
Vek od 15
Formát 120x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,4
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zmeňte svoj život od koreňa…

Odkedy Lilian Girvanovej pred troma rokmi manžel zomrel pri autonehode, je na všetko sama. Za ten čas si však na svoju úlohu matky-vdovy v podstate zvykla a po prekonaní jedného zrútenia a niekoľkých depresívnych chvíľok je opäť schopná naplno sa venovať svojim dcérkam a pokračovať vo svojej práci ilustrátorky. Keď jej jedného dňa šéfka oznámi, že sa musí prihlásiť na záhradkársky kurz, Lilian zisťuje, že ak chce človek ilustrovať knihu o zelenine, musí si zašpiniť ruky – doslova. Každú sobotu teda trávi na kurze pestovania zeleniny, kam s ňou chodia aj jej dcérky a sestra. Vďaka sympatickému učiteľovi a skupinke mierne svojráznych spolužiakov postupne zistí, že – či chceme, či nechceme – po každom daždi napokon vyjde slnko.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Dominika Štefčíková
Príjemná oddychovka, ktorá sa čítala takmer sama. Aj napriek tomu, že dej je trochu predvídavý, tak mi to nevadilo. Kniha vo mne zanechala príjemný pocit. Počas čítania som sa aj zasmiala aj si poplakala. Odporúčam každej žene. Plus navyše je tu kopa tipov na záhradkárčenie.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Drominickacita.sk - Záhrada nových začiatkov

Pri výbere knihy Záhrada nových začiatkov od Abbi Waxman som bola dosť povrchná. Priznám sa, že knihu som vyberala hlavne kvôli krásnej obálke. Dokonca som iba zhruba vedela, o čom bude. Hlavná hrdinka Lilian prišla pred štyrmi rokmi o manžela. Pracuje ako ilustrátorka vo vydavateľstve učebníc. Šéfka jej zadá ilustrovať knihu o zelenine. Podmienka je, že absolvuje záhradkársky kurz. Lilian ponuku...
NAPÍŠTE NÁM