EN

Minecraft Dungeons: Vzostup Arch-Illagera

Matt Forbeck


Zažite nálož dobrodružstva v románe zo sveta Minecraftu!
Statoční hrdinovia sa spojili, aby sa vydali na nebezpečnú cestu svetom sužovaným vojnou, a porazili Arch-Illagera i jeho hrozivú armádu. Ale ako tá armáda vznikla? A odkiaľ sa Arch-Illager vzal? Zisti viac o tragickom pôvode podlého Arch-Illagera v tomto oficiálnom románe zo sveta Minecraftu, prológu k Minecraft Dungeons!

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Minecraft: The Island
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Lukáš Ondrejkovič
Počet strán 240
EAN 9788056621790
Dátum vydania 30.4.2021
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Statoční hrdinovia sa spojili, aby sa vydali na nebezpečnú cestu svetom sužovaným vojnou, a porazili Arch-Illagera i jeho hrozivú armádu. Ale ako tá armáda vznikla? A odkiaľ sa Arch-Illager vzal? Pravda je taká, že Arch-Illager nikdy o najvyššiu moc nežiadal. Ako malý bol týraný svojimi súkmeňovcami a ustráchaní osadníci mu zasa nedôverovali. Archie chcel pritom len nájsť miesto, ktoré by mohol nazývať domovom, ale každý od neho bočil. Pri potulkách hlbokými lesmi a skalnatými horami natrafil v temnej jaskyni na artefakt, ktorý mu šeptom sľúbil moc: Guľu dominancie. S ňou si Archie uvedomil, že môže vládnuť úžasnej mágii a pretvoriť svet, ktorý sa mu otočil chrbtom. Stačí, ak urobí presne to, čo mu povie... Koniec-koncov pomenovali ju Guľa dominancie z nejakého dôvodu, no nie? No je to preto, ako používa Archie ju – či ona jeho?

Zisti viac o tragickom pôvode podlého Arch-Illagera v tomto oficiálnom románe zo sveta Minecraftu, prológu k Minecraft Dungeons!

MATT FORBECK je cenami ovenčený autor takmer tridsiatich románov, i New York Times bestsellerov, a herný dizajnér nespočetného množstva hier, ktoré získali tucty ocenení. Jeho súčasná práca zahŕňa nové knihy Dungeons & Dragons: Endless Quest, Halo: Bad Blood, Life is Strange: Welcome to Blackwell, a takisto prácu na videohre Rage 2 a roleplayingovej hre Shotguns & Sorcery, založenej na jeho románoch. Žije v Beloite vo Wisconsine so svojou ženou a piatimi deťmi, vrátane štvorčiat.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Príbehy zo sveta Minecraftu"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM