EN

Ohnivé krídla 1 - Proroctvo o dráčikoch

Tui T. Sutherland


Prvý diel dračej ságy, ktorá dobyla svet!
Dráčik Hliniak strávil celý život schovaný v jaskyniach pod horou. Vonku už roky zúri vojna medzi dračími kmeňmi a podľa proroctva ju má zastaviť päť vyvolených dráčikov. Ale dráčikovia nie sú spokojní so svojím osudom. Keď hrozí dračici Slavene smrteľné nebezpečenstvo, rozhodnú sa uletieť. Život ich priateľky je totiž dôležitejší ako nejaké proroctvo. Vo vojnou zmietanom svete im hrozí nepredstaviteľné nebezpečenstvo a naplnenie proroctva sa vzďaľuje každým švihom dračích krídel.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zlatko Malér
Počet strán 320
EAN 9788056604953
Dátum vydania 8.6.2018
Vek od 10
Formát 140x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,48
Typ Kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dračia sága Ohnivé krídla si získala milióny čitateľov po celom svete!

Dráčik Hliniak strávil celý život schovaný v jaskyniach pod horou. Vonku už roky zúri vojna medzi dračími kmeňmi a podľa proroctva ju má zastaviť päť vyvolených dráčikov. A Hliniak je jedným z nich. Aj jeho ukradli, ešte kým bol vo vajci, a vyliahol sa spolu s Tsunami, Hviezdoplavom, Slnečnicou a Slavenou v jaskyniach pod horou. Oni sú tí vyvolení, čo majú zachrániť dračí svet pred skazou.

Ale dráčikovia nie sú spokojní so svojím osudom, radi by sa pozreli von a zistili, aký je skutočný svet. Keď hrozí Slavene smrteľné nebezpečenstvo, rozhodnú sa uletieť. Život ich priateľky je totiž dôležitejší ako nejaké proroctvo. Vo vojnou zmietanom svete im hrozí nepredstaviteľné nebezpečenstvo a naplnenie proroctva sa vzďaľuje každým švihom dračích krídel.

Ďalšie tituly z rady "Ohnivé krídla"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Life is full of Interest - Ohnivé krídla 1 - Proroctvo o dráčikoch

Ako milovníčka drakov som sa rozhodla, že si musím užiť knihu, ktorá momentálne vyšla, konkrétne Ohnivé krídla – Proroctvo o dráčikoch. Základné údaje Autor: Tui T. Sutherland Jazyk: slovenský Edícia: Ohnivé krídla Časť: 1 Počet strán: 320 Obsah Dráčik Hliniak strávil celý život schovaný v jaskyniach pod horou. Vonku už roky zúri vojna medzi dračími kmeňmi a podľa proroctv...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!