EN

Šelmy – omalovánky

kolektiv


Vybarvi si svou šelmu!
Máte rádi divoká zvířata? Ať už dáváte přednost gracióznímu gepardovi, hrozivému vlku, rozkošnému medvědovi nebo roztomilému lachtanovi, v této knize si vybere každý. Připravte si různobarevné pastelky či fixy, opusťte zažité představy a tradiční barevné kombinace a vybarvujte své oblíbené šelmy tak, jak to cítíte. Odměnou pro vás budou jedinečné kousky, které určitě nikde nepotkáte.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 72
EAN 8594050425019
Dátum vydania 6.8.2018
Vek od 7
Formát 224x224 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Edícia Omalovánky
Hmotnosť 0,29
Typ kniha - maľovanky
Väzba brožovaná lepená

Máte rádi divoká zvířata? A víte, co spojuje lvy a gepardy, vlky a medvědy, mrože a lachtany? Ano, jsou to šelmy, nebezpečné a kruté, ale přitom tolik obdivované a inspirující. Ať už dáváte přednost gracióznímu gepardovi, hrozivému vlku, rozkošnému medvědovi nebo roztomilému lachtanovi, v této knize si vybere každý.

Proto si připravte různobarevné pastelky či fixy a dejte průchod své fantazii. Opusťte zažité představy a vybarvujte svá oblíbená zvířata tak, jak to cítíte. Odměnou pro vás budou jedinečné kousky, které určitě nikde nepotkáte. Díky perforovaným stránkám si zdařilé obrázky snadno vytrhnete a můžete je vystavit nebo darovat!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!