EN

Do konca februára pri nákupe nad 45€ dostanete knihu zadarmo ! ⭐ Podporte nás v súťaži Shoproku 2022

Byt v Paříži

Guillaume Musso


Napínavý román nejprodávanějšího francouzského autora současnosti
Policistka Madeline a spisovatel Gaspard nemají nic společného – dokud si omylem nepronajmou stejný jednopokojový byt v Paříži, jenž navíc ukrývá záhadnou minulost slavného malíře. Namísto očekávaného klidu a odpočinku se tak oba ocitají na vzrušující cestě za odhalením tajemství, která navždy změní jejich životy.

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov Un appartement a Paris
Pôvodný jazyk francúzština
Počet strán 352
EAN 9788026714507
Dátum vydania 7.3.2019
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Policistka Madeline si pronajala garsonku v centru Paříže, aby si mohla na chvíli odpočinout od práce a relaxovat. Jenže v bytě nečekaně narazí na Gasparda, nevrlého amerického spisovatele. Zjevně se někde stala chyba, protože on si tento byt pronajal také, a to aby měl klid na psaní – jenže shodou náhod jsou najednou oba nuceni trávit čas společně.

Byt kdysi patřil slavnému malíři Seanu Lorenzovi, který před rokem zemřel a nechal po sobě tři velmi cenné obrazy, o nichž nikdo neví, kde skončily. Madeline a Gaspard, fascinovaní umělcovým osudem, se pustí do vzrušujícího honu za ztracenými obrazy, při němž odhalují malířovu tajemnou minulost a který navždy změní jejich životy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Guillaume Musso

Guillaume Musso

Guillaume Musso sa narodil v roku 1974 v Antibes. Literatúru miloval od útleho veku a keďže jeho matka bola riaditeľkou miestnej knižnice, väčšinu letných prázdnin trávil medzi regálmi plnými kníh.Písať začal ako študent. Veľký úspech zaznamenal s románom Et Après, ktorý bol inšpirovaný jeho vlastným zážitkom, keď mu život visel na vlásku. Tento román bol adaptovaný aj na film. V slovenskom jazyku vyšli jeho romány Central Park a Dievča z Brooklynu. Guillaume Musso je jednoducho fenomén. Svojimi románmi si získal čitateľov po celom svete, vo Francúzsku je absolútne najčítanejší autor. Jeho knihy sú preložené do viac ako 30 jazykov a vychádzajú v miliónových nákladoch. Originálny štýl príbehov je dokonalou súhrou emócií a napätia.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM