EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Dvanásť nocí zázrakov

Andrew Zurcher


Úchvatná fantasy pre oddaných fanúšikov Philipa Pullmana a Terryho Pratchetta.
Dvanásť nocí zázrakov je úchvatná fantasy pre oddaných fanúšikov Philipa Pullmana a Terryho Pratchetta. Kejin ocko sa na Štedrý deň vyparí bez stopy zo svojho pracoviska na univerzite. Akoby nikdy ani neexistoval! V tú noc, keď Kej so sestrou El zaspia a ich užialená mama podľahne spánku, zavíta do ich izby nečakaná a tajuplná návšteva - dva prízraky, ktoré dievčatám otvoria cestu do príbehu, kde dobro musí zvíťaziť nad zlom a fantázia nad prázdnotou.

Informácie

Žáner fantasy
fantasy
Jazyk slovenčina
Počet strán 392
EAN 9788056607268
Dátum vydania 26.10.2018
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,51
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Dvanásť nocí zázrakov je úchvatná fantasy pre oddaných fanúšikov Philipa Pullmana a Terryho Pratchetta.

Kejin ocko sa na Štedrý deň vyparí bez stopy zo svojho pracoviska na univerzite. Akoby nikdy ani neexistoval! V tú noc, keď Kej so sestrou El zaspia a ich užialená mama podľahne spánku, zavíta do ich izby nečakaná a tajuplná návšteva - dva prízraky, ktoré dievčatám otvoria cestu do príbehu, kde dobro musí zvíťaziť nad zlom a fantázia nad prázdnotou.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Welike Books Forever - Papa was a rolling stone

Fantasy pre detských a mladších čitateľov so štylisticky spracovaným druhým významovým plánom, ktorý nenápadne nadväzuje na knižné tradície a motívy už stradicionalizovaných románov detskej literatúry i napriek predsudkom na poli tohto žánru nezlyháva. Pozitíva : - naratív + opisy : autor, i napriek svojmu knižnému debutu v diele stavia kvalitný a zároveň veľmi poetický naratív, ktorý je zá...
NAPÍŠTE NÁM