EN

Vlak sirôt

Pam Jenoff

5,0
( 2 )

Podmanivý príbeh o priateľstve dvoch výnimočných žien na pozadí druhej svetovej vojny.
Nou vyhnali z domu a prinútili ju vzdať sa svojho dieťaťa, pretože otehotnela s nemeckým vojakom. Útočisko nachádza v kočovnom cirkuse, kde sa musí naučiť nebezpečnú akrobaciu na visutej hrazde, aby skryla svoju pravú identitu. Aj napriek počiatočným nezhodám sa spriatelí s akrobatkou Astrid, Keď však pravda vypláva na povrch, obe sa musia rozhodnúť, či ich výnimočné priateľstvo dokáže spasiť, alebo či tajomstvá, ktoré obe ukrývajú, všetko zničia.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 360
EAN 9788056607312
Dátum vydania 26.10.2018
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,5
Typ Kniha
Väzba viazaná s pap. poťahom s lam. prebalom

Nou vyhnali z domu a prinútili ju vzdať sa svojho dieťaťa, pretože otehotnela s nemeckým vojakom. Útočisko nachádza v kočovnom cirkuse, kde sa musí naučiť nebezpečnú akrobaciu na visutej hrazde, aby skryla svoju pravú identitu. Aj napriek počiatočným nezhodám sa spriatelí s akrobatkou Astrid, Keď však pravda vypláva na povrch, obe sa musia rozhodnúť, či ich výnimočné priateľstvo dokáže spasiť, alebo či tajomstvá, ktoré obe ukrývajú, všetko zničia.

Podmanivý príbeh o priateľstve dvoch výnimočných žien na pozadí druhej svetovej vojny.

Uživateľská recenzia

Dominika Štefčíková
Hoci som si myslela, že kniha bude o niečo inom, tak som sa veľmi rýchlo naladila na tento príbeh. Ten sa odohráva počas druhej svetovej vojny. Ukazuje fungovanie cirkusu počas tejto ťažkej doby. Obzvlášť, keď jedna z artistiek je židovka. Kniha ma veľmi bavila. Odporúčam.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!