EN

LEGO® Disney Princezny: Záhadná zahrada

kolektiv


Obsahuje ministavebnici a 3D hrací kulisy
Vstup přímo do světa LEGO® Disney Princezen™ a hraj si s nimi v záhadné zahradě, která se ti po otevření knížky rozprostře přímo před očima. A to doslova, protože obsahuje třírozměrné kulisy, v nichž se odehrává příběh, který si v knize přečteš. Můžeš si ho tak zahrát a dokončit podle svých představ přímo se svými minifigurkami. Je jen na tobě, jak se všechno odehraje. Popusť uzdu své fantazii a přidej se k princeznám v jejich světě – už na tebe netrpělivě čekají!

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 14
EAN 9788026419556
Dátum vydania 18.10.2018
Vek od 7
Formát 246x296 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,635
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vstup přímo do světa LEGO® Disney Princezen™ a hraj si s nimi v záhadné zahradě, která se ti po otevření knížky rozprostře přímo před očima. A to doslova, protože obsahuje třírozměrné kulisy, v nichž se odehrává příběh, který si v knize přečteš. Můžeš si ho tak zahrát a dokončit podle svých představ přímo se svými minifigurkami. Je jen na tobě, jak se všechno odehraje. Popusť uzdu své fantazii a přidej se k princeznám v jejich světě – už na tebe netrpělivě čekají!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!