EN

Příběhy obrazů a soch

Štěpánka Sekaninová

4,0
( 2 )

Vydejte se do světa prozkoumat tajemství známých obrazů i soch.
Chcete blíže poznat záhadnou krásku Mona Lisu, urostlého Davida, obrovského Buddhu, vysokánského Ježíše Krista, Malou mořskou vílu nebo se pokochat září rozkvetlých Slunečnic? Ano? Vydejte se tedy s kočkou Mínou a jejími dvojčaty na pouť za slavnými a známými obrazy a sochami. Seznámíte se s příběhem jejich vzniku i jejich autory a dozvíte se něco málo i o nejrůznějších výtvarných technikách... Dost možná, že po přečtení této knihy se i z vás stanou umělci.

Informácie

Ilustrátor Jakub Cenkl
Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788000050270
Dátum vydania 1.10.2018
Vek od 6
Formát 215x280 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,577
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Chcete blíže poznat záhadnou krásku Mona Lisu, urostlého Davida, obrovského Buddhu, vysokánského Ježíše Krista, Malou mořskou vílu nebo se pokochat září rozkvetlých Slunečnic? Odpověděli jste ano? V tom případě se vydejte s kočkou Mínou a jejími dvojčaty Annou a Janou na pouť za slavnými a známými obrazy a sochami. Seznámíte se s příběhem jejich vzniku i jejich autory a dozvíte se něco málo i o nejrůznějších výtvarných technikách. Dost možná, že po přečtení této knihy se i z vás stanou umělci. Kočka Mína čeká, nasaďte si malířský plášť, vezměte paletu a hurá na cestu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!