EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Den co den - filmové vydání

David Levithan


Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana.
Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Rada Den co den
Počet strán 360
EAN 9788075445698
Dátum vydania 2.4.2018
Vek od 14
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života.

Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana.

Ďalšie tituly z rady "Den co den"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Never Trust a Duck - Den co den

Den co den je kniha, ktorá vyšla už pred pár rokmi. A vtedy na seba strhla ako-takú pozornosť a našla si aj nejakých tých čitateľov. Znovu sa do pozornosti dostala potom, čo sa do kín dostal film, ktorý vznikol práve na základe tejto knihy. A spolu s uvedením filmu do kina si vydavateľstvo Cooboo pripravilo aj re-edíciu vydania s touto úžasnou filmovou obálkou. "Kdyby se to netýkalo nikoho jin...

Never Trust a Duck - David Levithan - Den co den

Názov: Den co den Autor: David Levithan Séria: Den co den #1 Žáner: YA Počet strán: 360 strán Hodnotenie na GR: 3,97*/160 294 hodnotení Anotácia: Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, a...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!