EN

Ako si postaviť motorku

Martin Sodomka


Potkan Arny, vrabčiak Zíla a žabiak Kristián opäť v akcii!
Je začiatok jari a z ďalekého juhu sa vlastnoručne vyrobeným lietadlom vracajú traja odvážni cestovatelia – potkan Arny, vrabčiak Zíla a žabiak Kristián. Doma na nich čakajú ich kamaráti Drobec a Fred, ale hlavne ďalšia výzva. Nečakané udalosti pokračujú a jediná vec, ktorá sa v tejto knihe dá bezpečne očakávať, je, že čitateľ dostane možnosť pochopiť, ako je zostrojená a ako funguje motorka.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Jak si postavit motorku
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 60
EAN 9788000050768
Dátum vydania 22.6.2018
Vek od 6
Formát 220x220 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Je začiatok jari a z ďalekého juhu sa vlastnoručne vyrobeným lietadlom vracajú traja odvážni cestovatelia – potkan Arny, vrabčiak Zíla a žabiak Kristián. Cesta im dala zabrať a nové skúsenosti možno zmenili ich názor na svet. Doma však už na nich čakajú ich kamaráti Drobec a Fred, ale hlavne ďalšia výzva. Arnymu sa do ničoho nového veľmi nechce, radšej by trávil čas so svojou priateľkou Luci. Udalosti však naberú taký smer, že musí svoje plány zmeniť. Nečakané zvraty naďalej pokračujú a všetko bude nakoniec úplne inak. Jediná vec, ktorá sa v tejto knihe dá bezpečne očakávať, je, že čitateľ dostane možnosť pochopiť, ako je zostrojená a ako funguje motorka.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Martin Sodomka

Martin Sodomka

Martin Sodomka se narodil roku 1968. Vystudoval strojní fakultu na VUT Brno a pracovní kariéru začal jako konstruktér v TOS Svitavy. V roce 1993 založil grafické studio. Od roku 1994 zahájil spolupráci se začínajícím vydavatelstvím Computer Press a do dnešního dne vytvořil cca 2300 knižních obálek. V roce 2012 vydal vlastním nákladem první knihu Edice technických pohádek Jak si postavit auto. Kniha byla inspirována vlastnoruční renovací staré nepojízdné Škody Octavia z roku 1963, se kterou autor později procestoval mnoho zemí Evropy. V následujících letech přibyly tituly Jak si postavit letadlo, Jak si postavit motocykl a Jak si postavit dům.  Všechny knihy se ihned po uvedení na trh staly bestsellery. Daří se jim také v zahraničí, byly přeloženy již do dvaceti jazyků. Martin Sodomka je ženatý, má dvě děti.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM