EN

Hora mezi námi (audiokniha)

Charles Martin


Strhující příběh o lásce a o přežití, kde hlavní role ve filmové adaptaci ztvárnili Idris Elba a Kate Winslet
Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život. Podlehnou zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?

Informácie

Interpret Marek Holý
Minutáž 11 hodin, 6 minut
Jazyk čeština
Originálny názov The Mountain Between Us
Počet strán 0
EAN 8594050425613
Dátum vydania 15.11.2018
Vek od 15
Vydavateľstvo MOTTO
Edícia Audioknihy
Hmotnosť 0,054
Typ CD audio

Přichází bouře a provoz na letišti v Salt Lake City je ochromen. Novinářka Ashley je nervózní, že nestihne vlastní svatbu, a na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se tihle dva vůbec neznají, objednají si spolu charterový let, aby se navzdory nepříznivému počasí dostali domů včas. Jejich letadlo ale havaruje a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Jak dlouho tu budou uvězněni? Jak si obstarají potravu a přístřeší? Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a čelí krutým nástrahám nemilosrdné divočiny. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Charles Martin

Charles Martin

Začal písať poviedky, keď mal pätnásť rokov. V citovej rozorvanosti dospievania zistil, že mu písané slovo umožňuje vyjadriť to, čo nevie povedať nahlas. Túžba stať sa spisovateľom ho neopustila ani počas štúdia anglistiky na vysokej škole. Keďže si uvedomoval, že uživiť sa písaním môže byť náročné, po štúdiách začal pracovať ako poisťovací maklér. S manželkou Christie si chceli založiť rodinu. Martinovi sa v práci nesmierne darilo a slušne zarábal, no zároveň čoraz viac pociťoval, že po kariére v poisťovníctve vlastne nikdy netúžil. Ani on, ani jeho žena nevedeli, čo majú urobiť – zachovať si stabilný príjem a prácu alebo ísť za bláznivým snom? „Bolo to ťažké rozhodovanie,“ spomína Martin. „Spýtal som sa Christie, čo odo mňa chce.“ Manželka mu vtedy povedala, aby šiel za svojím snom. „Dala mi niečo, čo jej nikdy nedokážem vrátiť.“ Dohodli sa, že budú naplno podporovať Charlesovu spisovateľskú dráhu. Nasledovať vlastné túžby sa mu vyplatilo: svedčí o tom desať celosvetovo úspešných kníh vydaných v sedemnástich krajinách i čerstvá novinka film Hora medzi nami nakrútený na motívy rovnomennej k nihy.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM