EN

V lese s Červenou karkulkou

Štěpánka Sekaninová


Nakoukněte s kamarádkou z oblíbené pohádky lesu pod pokličku!
Jednoho dne se vydala Karkulka za babičkou. Musela sama a přes hluboký les. Potkala sice vlka, ale také poznala spoustu věcí, které dělají les lesem. Houby, stromy, zvířátka, sladké dobrůtky. Stopy lesa objevila i v útulné babiččině chaloupce. Příroda je zkrátka všudypřítomná a důležitá. Chcete se i vy naučit spolu s červenou holčičkou všechno o lese? Otevřete knížku a projdět se s Červenou karkulkou lesem i její pohádkou.

Informácie

Ilustrátor Alexandra Májová
Jazyk čeština
Počet strán 12
EAN 9788000051550
Dátum vydania 5.11.2018
Vek od 3
Formát 220x220 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,349
Typ kniha
Väzba leporelo knižkové

Jednoho dne se vydala Karkulka za babičkou. Musela sama a přes hluboký les. Potkala sice vlka, ale také poznala spoustu věcí, které dělají les lesem. Houby, stromy, zvířátka, sladké dobrůtky. Stopy lesa objevila i v útulné babiččině chaloupce. Příroda je zkrátka všudypřítomná a důležitá. Chcete se i vy naučit spolu s červenou holčičkou všechno o lese? Vezměte si košíčky s bábovkou, obujte pohodlné boty a pojďte s námi. Sejít z cestičky je dovoleno!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!