EN

Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2

Francesca Cavallo, Elena Favilli

2,0
( 1 )

Druhý diel inšpirujúceho svetového bestselleru. Ďalších 100 príbehov o úžasných ženách.
Pokračovanie senzačného bestselleru podľa New York Times, ktorý inšpiroval dievčatá na celom svete, aby viac snívali, mierili vyššie a bojovali tvrdšie. Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 je úplne nová zbierka 100 príbehov na dobrú noc o výnimočných ženách, od kráľovnej Nefertiti, Beyoncé, Rosalind Franklinovej až po J. K. Rowlingovú. Kráľovné a aktivistky, baleríny a právničky, pirátky a počítačové odborníčky, astronautky a vynálezkyne – táto kniha je dôkazom, čo všetko dokážu ženy.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Rebelky
Počet strán 224
EAN 9788056607336
Dátum vydania 2.11.2018
Vek od 8
Formát 185x250 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,93
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Pokračovanie senzačného bestselleru podľa New York Times, ktorý inšpiroval dievčatá na celom svete, aby viac snívali, mierili vyššie a bojovali tvrdšie. Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 je úplne nová zbierka 100 príbehov na dobrú noc o výnimočných ženách, od kráľovnej Nefertiti, Beyoncé, Rosalind Franklinovej až po J. K. Rowlingovú. Kráľovné a aktivistky, baleríny a právničky, pirátky a počítačové odborníčky, astronautky a vynálezkyne – táto kniha je dôkazom, čo všetko dokážu ženy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Rebelky"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Never Trust a Duck - Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2

Príbehy na dobrú noc pre rebelky sú pre mňa naozaj výnimočná kniha. Totižto, zakaždým sa práve vďaka tejto knihe dozvedám aj kopu nových informácii - o živote veľa významných žien. Najdôležitejšou ale súčasťou knihy sú samozrejme ženy, ktoré autorky vybrali. A bohužiaľ, trošku ma ten výber pri tomto pokračovaní sklamal. Autorky prichádzajú aj s pokračovaním úžasných Príbehov na dobrú noc pre re...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!