EN

Prečo mama nadáva

Gill Sims


Nová kniha od autorky úspešného románu Prečo mama pije.
Vitajte v maminom svete... Peter je pripojený k svojmu iPadu pupočnou šnúrou, Jane chce zúfalo zbohatnúť ako vplyvná osobnosť v oblasti životného štýlu na instagrame a otecko je stále preč na exotických služobných cestách... Na mamičku dolieha stres. Jej manželstvo je v kríze, deti si robia, čo chcú, a v dome stále rastie les plesní. Iba hrdý a ušľachtilý teriér je lojálny ako vždy.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 376
EAN 9788056609187
Dátum vydania 1.3.2019
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,53
Typ kniha
Väzba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Vitajte v maminom svete...

Peter je pripojený k svojmu iPadu pupočnou šnúrou, Jane chce zúfalo zbohatnúť ako vplyvná osobnosť v oblasti životného štýlu na instagrame a otecko je stále preč na exotických služobných cestách...

Na mamičku dolieha stres. Jej manželstvo je v kríze, deti si robia, čo chcú, a v dome stále rastie les plesní. Iba hrdý a ušľachtilý teriér je lojálny ako vždy.

Mamička si okrem toho našla novú výzvu, pracuje pre technologickú start-upovú firmu. No nielenže sa obáva, či dokáže ako štyridsaťdvaročná žena dôstojne vstať zo sedacieho vaku, ale nejako (neúmyselne) sa jej podarilo zapísať sa pred novými kolegami ako nezadaná žena bez záväzkov, vyhľadávajúca párty, čo tvrdo pracuje a nemusí odbehnúťzakaždým, keď jej ochorie pestúnka.

Ako dlho dokáže hrať túto frašku a pritom nepotopiť svoju rodinu? Prejde jej, keď bude do práce nosiť „pohodlné nohavice“? A čo je dôležitejšie, nájde si čas na veľký gin s tonikom?

No, zrejme nie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Prečo mama nadáva – Gill Sims

Druhá kniha obľúbenej autorky Gill Sims sa zaoberá pomerne rovnakými problémami ako jej predošlá kniha Prečo mama pije. Mama stále pije, rezignuje vo výchove detí, ktoré sú pohltené novými technológiami, stráca silu riešiť svoje manželstvo a vždy si nájde dôvod na to, aby si mohla dať pohár(e) vína. Nájde konečne mama duševnú aj telesnú rovnováhu? Autorka nám ponúka pokračovanie príbehu unavenej ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!