EN

Zakázaná príťažlivosť

Kristína Ježovičová

5,0
( 1 )

Nový román úspešnej slovenskej autorky Kristíny Ježovičovej.
Jana začína učiť na strednej škole. Ešte pred začiatkom školského roka ju kamošky zavolajú na disku, poriadne si vyraziť z kopýtka. Tam jej zamotá hlavu chutný Johny. Za katedrou ďakuje prozreteľnosti, že neskončili v posteli, lebo Johny drie lavice v maturitnom ročníku. Jana by mu rada dala zbohom, ale na tie vášnivé bozky a horúce dotyky sa nedá len tak zabudnúť. A Johny jej to svojím správaním vôbec neuľahčuje. Dokáže mu odolať a ustrážiť si aspoň prvý rok povesť prísnej pani učiteľky?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 240
EAN 9788056612736
Dátum vydania 20.9.2019
Vek od 15
Formát 120x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,25
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Obľúbená autorka ženských románov je späť v najlepšej forme!

Jana úspešne odpromovala a druhého septembra nastupuje do svojho prvého zamestnania ako pani učiteľka. Ešte predtým ju však kamošky zavolajú na disku, poriadne si pred začiatkom školského roka vyraziť z kopýtka. A tam jej zamotá hlavu chutný Johny. Chalanisko, s ktorým by už dávno bola v posteli, keby... keby sa proti nej všetci bohovia nevzbúrili a nepotrebovali niečo súrne vyriešiť. A keď začne školský rok, ďakuje bohom, že v tej posteli neskončili, lebo Johny drie lavice v maturitnom ročníku. Jana by mu rada dala zbohom, ale keď ho stretáva každý deň na školských chodbách... na tých niekoľko vášnivých bozkov a horúcich dotykov sa nedá len tak zabudnúť. A Johny jej to svojím správaním vôbec neuľahčuje. Dokáže mu odolať a ustrážiť si aspoň prvý rok povesť prísnej pani učiteľky?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kristína Ježovičová

Kristína Ježovičová

Kristína Ježovičová má na konte desať kníh, ďalších desať rukopisov čaká vo vydavateľstvách na prečítanie a ďalších desať má v hlave rozpísaných. Minimálne. Debutovala v roku 2014 historickou romancou Uväznená v čase, potom zabŕdla do ľahko erotických románov, napínavých trilerov, mrazivých skutočných príbehov aj tínedžerských drám. Dnes je považovaná za etablovanú autorku ženských románov. Celé dni aj noci trávi pri klávesnici. Kým počas pracovnej doby do nej ťuká samé čísla, po nociach sú to písmenká. Vo zvyšnom čase sa venuje svojim dvom dcéram a fenke Lune, a aj manželovi, jedinému chlapovi pod strechou. Žije a tvorí pri Slnečných jazerách.
View author profile

Recenzia médii

precitane.sk - Zakázaná príťažlivosť

Kristína Ježovičová patrí pre mňa do skupiny slovenských spisovateľov, ktorí majú svojský a ihneď rozpoznateľný štýl písania. Hoci sa mi do rúk nedostali od nej úplne všetky diela, kniha Zakázaná príťažlivosť ma zaujala svojím námetom. Po jej prečítaní môžem povedať, že autorka opäť raz dokázala, že striedanie rôznych žánrov jej nerobí žiadny problém. V historických romanciach Milenkine prsia a...
NAPÍŠTE NÁM