EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Vtáky našich záhrad

Andrea Pinnington, Caz Buckingham

4,7
( 3 )

Po stopách vtáčieho spevu
Spev vtákov, ktorý môžeme začuť zo záhrad, spoza otvorených okien našich domov alebo pri prechádzke v parku s kamarátmi, je veľmi rozmanitý. Spriateliť sa s rečou vtákov, ktoré nám poletujú nad hlavou alebo sa skrývajú v korunách stromov, nám môže pomôcť tento očarujúci knižný sprievodca. Keď sa naučíme rozoznávať hlásky jednotlivých spevákov čarovnej vtáčej ríše, otvorí sa pred nami nový svet!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 24
EAN 9788056607381
Dátum vydania 19.4.2019
Vek od 3
Formát 223x208 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,471
Typ kniha

Spev vtákov, ktorý môžeme začuť zo záhrad, spoza otvorených okien našich domov alebo pri prechádzke v parku s kamarátmi, je veľmi rozmanitý. Možno sa nám spočiatku bude zdať nemožné naučiť sa jednotlivé vtáčie piesne a volania, ale s troškou trpezlivosti sa nám to môže podariť. Keď sa naučíme rozoznávať hlásky jednotlivých spevákov čarovnej vtáčej ríše, otvorí sa pred nami nový svet!

Spriateliť sa s rečou vtákov, ktoré nám poletujú nad hlavou alebo sa skrývajú v korunách stromov, nám môže pomôcť tento očarujúci knižný sprievodca. Nechajte ho na okennom parapete, aby si ho mohla dobre užiť celá rodina, a uvidíte, kto z vás sa stane odborníkom na vtáčí spev ako prvý.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Welike Books Forever - Dvojrecenzia

Interaktívna hracia kniha Vtáci našich záhrad sa na prvý pohľad môže javiť ako klasická knižka pre batoľatá a predškolákov, ktorým najmenším pomáha spoznávať svet fauny okolo, no zdanie klame. Ako učiteľ biológie v knihe vidím i silný didaktický aspekt dobudúcna, s dielom sa dá výborne pracovať i na hodinách biológie vo vyššom, napríklad 5.-6. ročníku, popis každého vtáka obsahuje všetky najdôleži...
NAPÍŠTE NÁM