EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Ladovy veselé učebnice (2) - Ptáci

Ladislav Stehlík

1,0
( 1 )

Volné pokračování bestselleru Savci po letech znovu vychází!
Josef Lada a Ladislav Stehlík ve své druhé společné "veselé učebnici" zaměřili pozornost na ptactvo. Věděli jste například, že vrány jsou tak chytré, že prchají před myslivcem s puškou, ale jakmile jde bez zbraně, ani si ho nevšimnou? A opravdu strká pštros v nebezpečí hlavu do písku? Vydejte se do pestrého světa opeřenců a žasněte s námi.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 56
EAN 9788000052830
Dátum vydania 3.12.2018
Vek od 5
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,305
Typ kniha
Väzba kombinovaný poťah s pláteným chrbtom

Josef Lada a Ladislav Stehlík ve své druhé společné "veselé učebnici" zaměřili pozornost na ptactvo. Věděli jste například, že vrány jsou tak chytré, že prchají před myslivcem s puškou, ale jakmile jde bez zbraně, ani si ho nevšimnou? Kdy tetřev hlušec neslyší? Proč pštros polyká kameny? A opravdu strká v nebezpečí hlavu do písku? Vydejte se do pestrého světa opeřenců a žasněte s námi.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ladovy veselé učebnice"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!