EN

Pokračovanie geniálnej fantasy Tinta.
Leora musí utiecť. Do lesov, kde sa schovávajú neoznačenci – ľudia, ktorých pokožku nehyzdí ani jediné tetovanie. Leora donedávna ani netušila, že podobní ľudia existujú, a nieto že sa medzi nich musí dostať a získať si ich dôveru. Ako má však dôverovať niekomu, o kom sa nedokáže nič dozvedieť z jeho tetovaní? Neoznačenci od nej chcú jediné: žiadne tajomstvá, žiadne klamstvá, len čistú a nefalšovanú pravdu. A presne tú im nemôže za žiadnych okolností (ani pod hrozbou života) poskytnúť.

Informácie

Žáner fantasy
Jazyk slovenčina
Počet strán 288
EAN 9788056609705
Dátum vydania 12.4.2019
Vek od 13
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Pokračovanie jedinečného fantasy románu Tinta je príbehom o odvekom klamstve a utajovanej pravde, o starých nepriateľoch a nových priateľoch. Autorka opäť vytvorila svet, ktorý sa vám dostane pod kožu.

Leora musí utiecť. Do lesov, kde sa schovávajú neoznačenci – ľudia, ktorých pokožku nehyzdí ani jediné tetovanie. Leora donedávna ani netušila, že podobní ľudia existujú, a nieto, že sa medzi nich musí dostať a získať si ich dôveru. Ako má však dôverovať niekomu, o kom sa nedokáže nič dozvedieť z jeho tetovaní? Neoznačenci od nej chcú však jediné: žiadne tajomstvá, žiadne klamstvá, len čistú a nefalšovanú pravdu. A presne tú im nemôže za žiadnych okolností (ani pod hrozbou života) poskytnúť.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Fantasy-svet.sk - Alice Broadwayová: Iskra

Iskra [ z anglického originálu Spark], pokračovanie megahitu Tinta od Alice Broadwayovej, je mimoriadne príjemným prekvapením. Po skončení prvej etapy príbehu sa hlavná hrdinka Leora dozvedá, že je polovičná Neoznačená, čo jej v spoločenstve Označencov narobí nemalé problémy. Okrem toho, že sa na ňu susedia a známi dívajú ako na cudzinku, starosta Longsign má pre ňu návrh, ktorý vo svojej zúfale...

Lili-darknight.blogspot.cz - Tetovať či netetovať?

Alice Broadway je začínajúca autorka, ktorá o sebe rada tvrdí, že žije svoj sen. Dni trávi snívaním s otvorenými očami a následným zapisovaním tým, čo si sama vymyslí. S postavami z jej knihy ju spája vášeň pre čaj. Knihy pre ňu predstavujú bezpečný prístav, miesto, kam môže utiecť a prežívať dobrodružstvá. Podobným štýlom sa snaží písať aj svoje príbehy – aby boli ako únik od reality. Leora ži...
NAPÍŠTE NÁM