EN

Krvavá dedička

Amélie Wen Zhao


Strhujúce čítanie pre fanúšičky Trónu zo skla, Vranej šestky a Červenej kráľovnej!
V Cyrilskej ríši je mágia považovaná za podradnú a nevítanú. Kto ňou vládne, je zotročený. Nik nesmie zistiť, že korunná princezná Ana ovláda krv v živých bytostiach. Ak sa chce pomstiť za vraždu otca a očistiť svoje meno, potrebuje mocného spojenca. A len jediný človek je dostatočne šialený, aby sa k nej pridal – pán podsvetia Ramson. Aj ten však hľadí najmä na svoje vlastné plány. Podľahne Ana mámeniu temného podsvetia alebo v nej zvíťazí kráľovská krv, ktorá túži po spravodlivosti?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov Blood Heir 1
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 440
EAN 9788056620618
Dátum vydania 29.1.2021
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,43
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Princezná alebo netvor? Zlo alebo dobro? Dokáže Ana odolať mámeniu temného podsvetia?

Strhujúce čítanie pre fanúšičky Trónu zo skla, Vranej šestky a Červenej kráľovnej!

Prvý diel série Krvavá dedička.

V Cyrilskej ríši je mágia považovaná za podradnú a nevítanú. Kto ňou vládne, je zotročený. Nik nesmie zistiť, že korunná princezná Ana ovláda krv v živých bytostiach. Anu obvinia z vraždy jej otca-cisára. Musí utiecť a od tej chvíle je posadnutá jedinou myšlienkou – dolapiť pravého otcovho vraha. Ak sa chce pomstiť a očistiť svoje meno, potrebuje mocného spojenca. A len jediný človek je dostatočne šialený, aby sa k nej pridal – pán podsvetia Ramson. Aj ten však hľadí najmä na svoje vlastné plány. Podľahne Ana mámeniu temného podsvetia alebo v nej zvíťazí kráľovská krv, ktorá túži po spravodlivosti?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Krvavá dedička"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao má korene v Číne, narodila sa v Paríži a detstvo prežila v Pekingu. Písanie zbožňovala už od škôlky. Rada sa ponára sa do nových svetov a kultúr. Žije v New Yorku, cez deň pracuje vo finančníctve, no po nociach sa utieka do svojich knižných svetov. Amélie chce svojou tvorbou podporovať čitateľov, aby boli odvážni a silní. Do young adult literatúry sa usiluje priniesť nové témy z rôznych kultúr, čo sa odzrkadľuje v jej debutovej sérii Krvavá dedička.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

knizny.zavislak - Krvavá dedička

Ahh, takže moji milí, aj ja som naskočila na hype, ktorý sa vytvoril okolo tejto knižky. Ale podľahla som mu? Viac-menej. Začneme svetom (pretože na toto som zaťažená) a hovorím áno, áno, ÁNO! Bolo to premyslené, rôznorodé a skvelo napísané. Ich nárečie/reč (pripomínajúca ruštinu) bola eňo ňuňo, za mňa 10/10. A myšlienka otroctva "nadprirodzených" ľudí? Tak ako to tu bolo vymyslené sa mi to nao...
NAPÍŠTE NÁM