EN

Je to absolútne fenomenálne

Hank Green


No. 1 New York Times bestseller z online prostredia!
April Mayová je typická dvadsiatnička. Vyštudovala umelecký smer, žije v malom byte v New Yorku a pracuje v startupe. Keď sa raz o tretej ráno vracia domov z práce, na ulici narazí na podivnú sochu, o ktorej natočí youtube video. Z April sa z večera do rána stane celebrita. Jej video je okamžite virálne a zarába desaťtisíce dolárov. Na svete sa totiž zjavilo 64 takých sôch. April by rada zo svojej popularity vyťažila čo najviac, no musí zistiť, kto alebo čo tie sochy sú. Prečo sem prišli a o čo im ide.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 360
EAN 9788056610657
Dátum vydania 24.5.2019
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Bleskový No. 1 New York Times bestseller!

Nazrite do sveta virálnych hviezdičiek a presvedčte sa, kto z bratského dua Hank a John Greenovci je lepší spisovateľ!

April Mayová je typická dvadsiatnička. Vyštudovala umelecký smer, žije v malom byte v New Yorku a pracuje v startupe. Keď sa raz o tretej ráno vracia domov z práce, na ulici narazí na podivnú sochu, o ktorej natočí youtube video. Z April sa z večera do rána stane celebrita. Jej video je okamžite virálne a zarába desaťtisíce dolárov. Na svete sa totiž zjavilo 64 takých sôch. April by rada zo svojej popularity vyťažila čo najviac, no musí zistiť, kto alebo čo tie sochy vlastne sú. Prečo sem prišli a o čo im ide.

Hank Green je ten krajší a vtipnejší z vlogerského dua VlogBrothers bratov Hanka a Johna Greenovcov. Vo svojom debutovom románe obratne opisuje temnú stránku života na výslní sociálnych sietí. Hanka nájdete na väčšine sociálnych sietí ako @HankGreen.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Lili-darknight.blogspot.cz - O sláve a strachu

Keď Hank Green pred rokmi spolu s bratom Johnom zakladal svoj prvý kanál na YouTube, považoval to za hlúpu myšlienku. O niekoľko rokov neskôr to pravdepodobne považuje za najlepšie rozhodnutie v živote, nakoľko aj vďaka tomu odviedol skutočne veľa práce, založil niekoľko online komunít a takisto YTB kanálov, vďaka ktorým sa k deckám dostávajú edukatívne videá. Bolo teda len otázkou času, kým sa, p...

fantasyknihy.multiverzum.sk - Je to absolútne fenomenálne

Hanka Greena slovenskí čitatelia poznajú ako brata (zatiaľ) slávnejšieho Johna Greena, autora viacerých YA románov a poviedok, z ktorých sú zrejme najznámejšie Na vine sú hviezdy a Papierové mestá. Debut s názvom Je to absolútne fenomenálne však mladšieho a podľa jeho vlastných slov krajšieho z dvojice Greenovcov predstavuje ako vcelku nadaného autora, ktorý na rozdiel od Johna nestavia na istotu ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!