EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Poutník, čarodějnice a červ

Christopher Paolini


Dlouho očekávaná novinka od legendárního Christophera Paoliniho! Nové příběhy ze světa série Odkaz Dračích jezdců.
Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou pevnosti, dohadováním s dodavateli, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 224
EAN 9788025343364
Dátum vydania 12.9.2019
Vek od 10
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,432
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Poutník a prokleté dítě. Kouzla a magie. A samozřejmě draci... Vítejte zpátky ve světě Alagaësie.

Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou velké pevnosti, dohadováním s dodavateli zásob, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní...

Potěšte se jedinečnou fantazií Christophera Paoliniho v nové sbírce příběhů ze světa světoznámé série Odkaz Dračích jezdců. Kniha obsahuje tři nové příběhy z Alagaësie doplněné o historky z Eragonova života. Nechybí výňatek z pamětí čarodějnice a věštkyně Angely od samotné Angely Paoliniové... živoucí předlohy této nezapomenutelné postavy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Příběhy z Algaësie"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Christopher Paolini

Christopher Paolini

Trvalá láska k príbehom a vedeckofantastickej literatúre inšpirovala Christophera Paoliniho, aby napísal román Eragon, prvý diel zo série Odkazu Dračích jazdcov, z ktorej sa stala medzinárodná senzácia. Do písania sa pustil, keď mal päťnásť rokov, po ukončení domáceho vyučovania, a už v devätnástich rokoch dobyl rebríček najpredávanejších autorov denníka New York Times. Christopher žije v Montane, ktorej nespútaná príroda podnietila jeho predstavy o románovej Alagaezii.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM