EN

Gerda: Strach má veľké oči

Adrián Macho


Nové príbehy obľúbenej veľryby a jej bračeka.
Gerda a Lars veselo plávajú v Rajskej zátoke a každý večer pred spaním si spievajú maminu uspávanku. Je to najkrajšia melódia pod slnkom. Raz im však staručká veľryba Lisbet nasadí chrobáka do hlavy. Vraj ich piesni chýba koniec. A tak zvedavá Gerda s bratom naberú odvahu, prechádzajú hlbokým oceánom, plytkými morami aj neprebádanými lesmi chalúh a rias, aby našli pokračovanie ich obľúbenej uspávanky. Mala Lisbet pravdu alebo im len natárala báchorky?

Informácie

Ilustrátor Adrián Macho
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Séria Gerda
Počet strán 32
EAN 9788056613573
Dátum vydania 1.11.2019
Vek od 3
Formát 215x280 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,46
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Gerda a Lars veselo plávajú v Rajskej zátoke a každý večer pred spaním si spievajú maminu uspávanku. Je to najkrajšia melódia pod slnkom. Raz im však staručká veľryba Lisbet nasadí chrobáka do hlavy. Vraj ich piesni chýba koniec.

A tak zvedavá Gerda s bratom naberú odvahu, prechádzajú hlbokým oceánom, plytkými morami aj neprebádanými lesmi chalúh a rias, aby našli pokračovanie ich obľúbenej uspávanky. Mala Lisbet pravdu alebo im len natárala báchorky?

Talentovaný slovenský ilustrátor Adrián Macho prichádza s ďalším napínavým dobrodružstvom najobľúbenejšej veľryby Gerdy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Gerda"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Adrián Macho

Adrián Macho

Adrián Macho žije a pôsobí v Bratislave. Kreativita a výtvarné techniky ho sprevádzajú už odmala. Študoval umeleckú keramiku na strednej škole v Modre. Dlho sa venoval grafickému designu v reklamných agentúrach a neskôr i na voľnej nohe. Jeho talent sa však najviac prejavil, keď začal ilustrovať. Dôkazom je niekoľko detských kníh, ktoré sa aj vďaka jeho ilustráciám stali bestsellermi. V roku 2018 mu vyšiel autorský debut, detská kniha Gerda: Príbeh veľryby, rovnaký úspech malo aj jej pokračovanie Gerda: Strach má veľké oči.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

projekt-psa.sk - Gerda – Strach má veľké oči

Adrián Macho sa svojimi nádhernými ilustráciami dotkne srdiečok nejedného detského čitateľa. Po úspechu prvej časti, ktorá je o hľadaní Gerdinej rodiny, som premýšľala, či sa mu podarí latku, ktorú sám sebe nastavil preskočiť, alebo ju naopak podlezie. Konečný verdikt sa dozviete v recenzii. V prvej časti tejto série pre deti sme mali možnosť zoznámiť sa s veľrybou Gerdou. Recenziu si môžet...
NAPÍŠTE NÁM