EN

Marcy a hádanka sfingy

Joe Todd-Stanton

4,0
( 1 )

Spoznaj starovekých egyptských bohov v ďalšom vzrušujúcom príbehu z mytologickej série Brownstonovcov.
Marcin dobrodružný otec Artur sa stratil v Egypte. Marcy naberie odvahu a vydá sa po jeho stopách, ktoré ju dovedú až k obrovskej sfinge. Aby zachránila otca, musí najprv vyriešiť hádanku. O pomoc poprosí egyptských bohov. Poslednú úlohu však musí zvládnuť sama. Prekoná Marcy svoj najväčší strach a zachráni otca?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Marcy and the Riddle of Sphinx
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Kristina Hečková
Počet strán 56
EAN 9788056616819
Dátum vydania 7.8.2020
Vek od 8
Formát 190x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Marcin dobrodružný otec Artur sa stratil v Egypte. Marcy naberie odvahu a vydá sa po jeho stopách, ktoré ju dovedú až k obrovskej sfinge. Aby zachránila otca, musí najprv vyriešiť hádanku. O pomoc poprosí egyptských bohov. Poslednú úlohu však musí zvládnuť sama.

Prekoná Marcy svoj najväčší strach a zachráni otca?

Odhaľ s Marcy záhadu sfingy a stretni starovekých egyptských bohov v ďalšom vzrušujúcom príbehu z mytologickej série Brownstonovcov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Mytologická séria Brownstonovcov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton vyrastal v Brightone a študoval ilustráciu na univerzite v Bristole. Dnes žije a pracuje v Londýne. Spolupracuje s mnohými prestížnymi vydavateľstvami. V slovenskom jazyku vyšli jeho obrázkové knihy s príbehom pre deti Artur a zlaté lano a Marcy a hádanka sfingy.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

knižnica u Veron - Marcy a hádanka sfingy

Pamätáte si ešte Artura a jeho zlaté lano? V knihe sa odvážny Artur vydáva za dobrodružstvom - chce zachrániť svoje mestečko pred zlým vlkom, ktorý tam uhasil oheň, kvôli čomu zamrznú najskôr všetky domy a potom všetci naokolo. V druhej knižke Marcy a hádanka sfingy čítame príbeh malej Marcy (Arturovej dcéry), ktorá je na rozdiel od otca veľmi bojazlivá. Ale keďže sa jej ocko ocitne v ťažkostia...
NAPÍŠTE NÁM