EN

Artur a zlaté lano

Joe Todd-Stanton


Prekrásna kniha o magickej severskej mytológii.
Predstavte si hrobku s toľkými zákutiami, že by mohla skryť najväčšie poklady sveta od mumifikovaných pozostatkov starovekých panovníkov po trblietavé meče bájnych rytierov. Ako sa dá vôbec získať takáto zbierka? A kto je profesor Brownstone? Vypočujte si príbeh prvého artefaktu tejto zbierky a objavte starodávny svet Vikingov. Miesto plné kúzelných predmetov, mocných bohov a fantastických šeliem, nad ktorými treba zvíťaziť!

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov Arthur and the Golden Rope
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 56
EAN 9788056615898
Dátum vydania 28.2.2020
Vek od 8
Formát 190x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,45
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Predstavte si hrobku s toľkými zákutiami, že by mohla skryť najväčšie poklady sveta od mumifikovaných pozostatkov starovekých panovníkov po trblietavé meče bájnych rytierov. Ako sa dá vôbec získať takáto zbierka? A kto je profesor Brownstone?

Vypočujte si príbeh prvého artefaktu tejto zbierky a objavte starodávny svet Vikingov. Miesto plné kúzelných predmetov, mocných bohov a fantastických šeliem, nad ktorými treba zvíťaziť!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Mytologická séria Brownstonovcov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton vyrastal v Brightone a študoval ilustráciu na univerzite v Bristole. Dnes žije a pracuje v Londýne. Spolupracuje s mnohými prestížnymi vydavateľstvami. V slovenskom jazyku vyšli jeho obrázkové knihy s príbehom pre deti Artur a zlaté lano a Marcy a hádanka sfingy.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM