EN

Artur a zlaté lano

Joe Todd-Stanton

4,0
( 1 )

Prekrásna kniha o magickej severskej mytológii.
Predstavte si hrobku s toľkými zákutiami, že by mohla skryť najväčšie poklady sveta od mumifikovaných pozostatkov starovekých panovníkov po trblietavé meče bájnych rytierov. Ako sa dá vôbec získať takáto zbierka? A kto je profesor Brownstone? Vypočujte si príbeh prvého artefaktu tejto zbierky a objavte starodávny svet Vikingov. Miesto plné kúzelných predmetov, mocných bohov a fantastických šeliem, nad ktorými treba zvíťaziť!

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Arthur and the Golden Rope
Původní jazyk angličtina
Počet strán 56
EAN 9788056615898
Dátum vydania 28.2.2020
Vek od 8
Formát 190x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,45
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Predstavte si hrobku s toľkými zákutiami, že by mohla skryť najväčšie poklady sveta od mumifikovaných pozostatkov starovekých panovníkov po trblietavé meče bájnych rytierov. Ako sa dá vôbec získať takáto zbierka? A kto je profesor Brownstone?

Vypočujte si príbeh prvého artefaktu tejto zbierky a objavte starodávny svet Vikingov. Miesto plné kúzelných predmetov, mocných bohov a fantastických šeliem, nad ktorými treba zvíťaziť!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton

Joe Todd-Stanton je britský ilustrátor a autor komiksů. Vyrůstal v Brightonu a vystudoval University of the West of England v Bristolu. Titul získal v oboru ilustrace. Žije a pracuje v Londýně. Spolupracuje hned s několika nakladatelstvími – Oxford University Press, Usborne Publishing, Aquila magazine nebo Nobrow. Svým nezaměnitelným stylem, v němž lze zahlédnout inspiraci Mumínky, Tintinem či japonským anime, Joe Todd-Stanton připravil například surreálnou pohádku Tajemství černé skály, jež v roce 2018 získala Cenu knihkupectví Waterstones v kategorii ilustrovaných knih, nebo knížku Artur a zlaté lano.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM