EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Americká princezná

Katharine McGeeová


Intrigy. Škandály. Zakázané romániky. Taký je život americkej kráľovskej rodiny.
Keď v 18. storočí Američania získali nezávislosť, nezvolili si Georgea Washingtona za prvého amerického prezidenta, ale vymenovali ho za amerického kráľa. Vitajte v súčasnosti. Korunná princezná Beatrice odjakživa rozumela svojej úlohe vo svete – je nástupníčkou amerického kráľovského trónu a život má naplánovaný do poslednej bodky. Vždy musí byť dokonalá, vždy usmiata, vždy vzorom Ameriky. S týmto osudom by sa zmierila, keby sa šialene nezamilovala do niekoho, s kým nikdy nebude môcť byť.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov American Royals
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Zuzana Smolinská
Počet strán 408
EAN 9788056619278
Dátum vydania 30.10.2020
Vek od 13
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Prvá kniha romantickej série vyšperkovaná intrigami, spoločenskou pozlátkou a opojnou mocou. Aj taký je život obdivovanej a ostro sledovanej americkej kráľovskej rodiny.

Keď v 18. storočí Američania získali nezávislosť, nezvolili si Georgea Washingtona za prvého amerického prezidenta, ale vymenovali ho za amerického kráľa. Vitajte v súčasnosti. Korunná princezná Beatrice odjakživa rozumela svojej úlohe vo svete – je nástupníčkou amerického kráľovského trónu a život má naplánovaný do poslednej bodky. Vždy musí byť dokonalá, vždy usmiata, vždy vzorom Ameriky. Na rozdiel od svojich mladších súrodencov Samanthy, s ktorou sú samé problémy, a Jeffa, miláčika celej Ameriky, nemôže spraviť jediný prešľap. Zúfalo túži po ich bezstarostnosti a voľnosti. S týmto osudom by sa zmierila, keby sa šialene nezamilovala do niekoho, s kým nikdy nebude môcť byť.

Ďalšie tituly z rady "Americký trón"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Katharine McGeeová

Katharine McGeeová

Katharine McGeeová pochází z texaského Houstonu. Vystudovala anglickou a francouzskou literaturu v Princetonu a má MBA ze Stanfordu. O mrakodrapech začala snít v letech, kdy žila v bytě na druhém poschodí v New York City. Později o nich začala psát. Jejím literárním debutem byl román Tisící patro, který se odehrává v roce 2118 ve městě technických novinek, kde se tyčí tisícipatrová Věž.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM