EN

Magické zvieratá - Škrečkove čary

Holly Webbová


Medzi magické zvieratá v obchode Lottinho strýka pribudne nebojácny škrečok Giles.
Čarovné dobrodružstvá jedenásťročnej Lottie pokračujú! Je veľmi šťastná, že môže bývať v obchode s chovateľskými potrebami svojho strýka a rozprávať sa so zvieratkami, ktoré tam žijú. Sama pritom zdokonaľuje svoje schopnosti. Do ulice sa však nasťahuje nová susedka, ktorej čarodejnícke schopnosti sú mocnejšie než Lottine a ktorá rada spôsobuje problémy…

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Počet strán 128
EAN 9788056616291
Dátum vydania 17.4.2020
Vek od 8
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,227
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Čarovné dobrodružstvá jedenásťročnej Lottie pokračujú! Je veľmi šťastná, že môže bývať v obchode s chovateľskými potrebami svojho strýka a rozprávať sa so zvieratkami, ktoré tam žijú. Sama pritom zdokonaľuje svoje schopnosti. Do ulice sa však nasťahuje nová susedka, ktorej čarodejnícke schopnosti sú mocnejšie než Lottiine a ktorá rada spôsobuje problémy. Obchod Lottiinho strýka má však nového obyvateľa – škrečka Gilesa, ktorý je ochotný pomôcť. Lottie má šťastie – jej nový priateľ je totiž veľmi odvážny a nenechá sa zastrašovať!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Magická zvířata"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!