EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte (audiokniha)
P

Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte (audiokniha)

Petra Jirglová


Rok jedné letušky ze Sokolova, která místo luxusu v první třídě procestovala půlku světa v economy class
Audiokniha je shrnutím roku jedné letušky v Dubaji. Objeví se v ní pár trapných a nemístných vtipů a poznámek, trocha rasismu a sexuálních narážek, špetka pomluv a stereotypů. Na druhou stranu se nejedná o nic šokujícího ani revolučního. Bukowski nejsem, ani Hemingway. Bohužel. Každopádně doufám, že se pobavíte a audioknihu budete poslouchat s radostí a láskou, a pokud ne, moc to nešiřte.

Informácie

Minutáž 4 hodiny, 54 minut
Jazyk čeština
EAN 8594050430044
Dátum vydania 16.4.2020
Vek od 15
Vydavateľstvo MOTTO
Typ CD audio

Tato audiokniha je shrnutím roku jedné letušky v Dubaji. Objeví se v ní pár trapných a nemístných vtipů a poznámek, trocha rasismu a sexuálních narážek, špetka pomluv a stereotypů. Na druhou stranu se nejedná o nic šokujícího ani revolučního. Bukowski nejsem, ani Hemingway. Bohužel. Každopádně doufám, že se pobavíte, knihu budete číst s radostí a láskou, a pokud ne, moc to nešiřte, přece jenom bych ráda měla nějaké prodeje a naději na možnou spisovatelskou kariéru.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!