EN

Druhá tvář Kaie

Estelle Maskame


Spiklenci, nebo milenci? Další skvělé čtení od královny romantických příběhů Estelle Maskame.
Po smrti matky zkouší Vanessa Murphyová cokoli, aby si jí její truchlící otec všiml. Chodí na večírky, opíjí se, flirtuje a spí s kluky. Když se rozejde s Harrisonem Boydem, dostane se na veřejnost jejich intimní video a Vanessin život se obrátí vzhůru nohama. Tehdy Vanessa potká Kaie Washingtona. Stejně jako ona má i Kai důvod Harrisona nenávidět – a tak navrhne pomstu. Při jejím plánování se ale začnou sbližovat…

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov The Wrong Side of Kai
Původní jazyk angličtina
Počet strán 304
EAN 9788025347911
Dátum vydania 20.8.2020
Vek od 15
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,289
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vanesse Murphyové je sedmnáct. Po smrti matky si jí otec, zdrcený žalem, přestane všímat a Vanessa dělá všechno pro to, aby znovu získala jeho pozornost. Chodí na večírky, opíjí se, flirtuje a spí s kluky. Při prvních náznacích vážného vztahu je však pustí k vodě. Po ukončeném románku s Harrisonem Boydem se dostane na veřejnost jejich intimní video a Vanessin život se obrátí vzhůru nohama. Tehdy Vanessa potká Kaie Washingtona. Stejně jako ona má i Kai důvod Harrisona nenávidět – a tak navrhne pomstu.

Zprvu jsou ti dva jen spiklenci usilující o totéž, postupem času se ale začnou sbližovat…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochádza zo Škótska a s písaním začala už ako trinásťročná. Keď mala šestnásť rokov dokončila svoju prvú trilógiu s názvom DIMILY, ktorá je skratkou pre anglickú vetu Did a Mention I Love You, čo v preklade znamená Vieš, že ťa milujem? Tú o rok neskôr zakúpilo vydavateľstvo Black&White. Takmer okamžite vystrelila na vrchné rebríčky predajnosti, fanúšikovskú základňu si vytvorila aj zverejňovaním svojej tvorby na sociálnej sieti Wattpad. Jej trilógia sa tak stala obrovským hitom ešte pre vydaním.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM