EN

Cesta na Ostrov pokladů

Štěpánka Sekaninová


Pravé pirátské dobrodružství už čeká! Interaktivní kniha se samolepkami i lodním deníkem.
Tohle je příběh Franty Rybníka, který se ocitl na pirátské lodi. Chce se stát pirátem! Zatím ale myje palubu. Jednou při úklidu objeví zvláštní věc, která loď dovede až k ostrovu pokladů… Vydej se na dobrodružnou plavbu, při které stejně jako Franta poznáš, co jsou piráti zač. Zjistíš, proč nosí pásku přes oči nebo k čemu jsou jim náušnice v uchu!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788000057347
Dátum vydania 28.9.2020
Vek od 6
Formát 230x170 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,638
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá 2 skobami (zošitová)

Toto je příběh Franty Rybníka, který se ocitl na pirátské lodi. Chce se stát pirátem! Zatím ale myje palubu. Při úklidu objeví zvláštní věc, která dovede piráty až k ostrovu pokladů… Vydej se spolu s nimi na dobrodružnou plavbu, při které stejně jako Franta poznáš, co jsou piráti zač. Zjistíš, proč nosí pásku přes oči nebo k čemu jim je náušnice v uchu!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová

Vyštudovala Český jazyk a históriu a knihy miluje od malička. Už počas štúdií začala pracovať pre brnenskú televíziu ako redaktorka, neskôr sa presunula bližšie k tvorbe a pracovala ako dramaturgička detských programov. Celý život ju to však ťahalo ku knihám a dnes je nielen autorkou, ale aj literárnou redaktorkou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM