EN

Po stopách posvátného skarabea

Štěpánka Sekaninová


Tajemství egyptských faraónů ožívají v interaktivní knize pro malé zvídavé archeology!
Ema a Martin letí do Egypta, protože chtějí najít vzácného skarabea a stát se slavnými archeology. Vydej se na cestu spolu s nimi a poznej starověký Egypt na vlastní kůži! Kdo byli faraoni a jak se oblékali? S čím je pohřbívali a proč je při tom balili do bílého plátna? Nejen že se dozvíš spoustu zajímavého, ale také se naučíš číst a psát hieroglyfy – staré egyptské písmo!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788000057354
Dátum vydania 28.9.2020
Vek od 6
Formát 230x170 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,638
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá 2 skobami (zošitová)

Ema a Martin letí do Egypta. Chtějí najít vzácného skarabea a stát se slavnými archeology. Vydej se na cestu spolu s nimi a poznej starověký Egypt na vlastní kůži! Kdo byli faraoni a jak se oblékali? S čím je pohřbívali a proč je přitom balili do bílého plátna? Díky knize se dozvíš spoustu zajímavého, ale také se naučíš číst a psát hieroglyfy – staré egyptské písmo!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová

Vyštudovala Český jazyk a históriu a knihy miluje od malička. Už počas štúdií začala pracovať pre brnenskú televíziu ako redaktorka, neskôr sa presunula bližšie k tvorbe a pracovala ako dramaturgička detských programov. Celý život ju to však ťahalo ku knihám a dnes je nielen autorkou, ale aj literárnou redaktorkou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM