EN

Lovci mamutů

Eduard Štorch


Napínavé dobrodružství ze starší doby kamenné. Jubilejní 20. vydání v nakladatelství ALBATROS!
Klasické dílo E. Štorcha stále znovu uchvacuje živým popisem starší doby kamenné i napínavými dobrodružstvími kurážného Kopčema, veselého Veverčáka a celé pravěké lovecké tlupy. Zažijte spolu s nimi starosti o obživu, nucená stěhování, boj s nepřáteli, se šelmami i přírodou! Poznejte historická fakta a poučte se.

Informácie

Ilustrátor Zdeněk Burian
Jazyk čeština
Počet strán 282
EAN 9788000026985
Dátum vydania 16.8.2010
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,485
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Knížka patří k nejlepším pracím E. Štorcha a právem se dočkala četných vydání nejen u nás, ale byla přeložena do řady cizích jazyků.

Dnes již klasické dílo stále znovu uchvacuje živým popisem starší doby kamenné i napínavými dobrodružstvími, kterými procházejí kurážný Kopčem

a veselý Veverčák se svými kamarády i s celou pravěkou loveckou tlupou. Prožívají starosti o obživu, nucená stěhování, boj s nepřáteli, se šelmami

i přírodou. Spolu s napětím však příběh přináší též historická fakta a poučení. Jubilejní 20. vydání v nakladatelství ALBATROS!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!