EN

Škrečkosaurus rex a jeho porážka

Tom O´Donnell


Kto je taký slabý, že ho skolí ranou kladivom obyčajný krt? Alebo je za tým všetkým neodbytný duch Strednej školy Horaca Hotwatera? Sam Gibbs a jeho super silný malý priateľ Škrečkosaurus rex sa stretávajú s čudnými predmetmi, napríklad s letiacim športovým dresom alebo rútiacou sa motokárou. Sam neverí na duchov, ale musí pripustiť, že je to čoraz čudnejšie... a nebezpečnejšie. Môže za tým byť nejaké bizarné zmutované zviera? V jeho škole sa to totiž stáva nejako často.

Informácie

Žáner humor pre deti
Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Originálny názov Hamstersaurus rex gets crushed
Prekladateľ Miriam Ghaniová
Počet strán 304
EAN 9788056618080
Dátum vydania 11.9.2020
Vek od 8
Formát 140x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,474
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kto je taký slabý, že ho skolí ranou kladivom obyčajný krt? Alebo je za tým všetkým neodbytný duch Strednej školy Horaca Hotwatera?

Sam Gibbs a jeho super silný malý priateľ Škrečkosaurus rex sa stretávajú s čudnými predmetmi, napríklad s letiacim športovým dresom alebo rútiacou sa motokárou. Sam neverí na duchov, ale musí pripustiť, že je to čoraz čudnejšie... a nebezpečnejšie. Môže za tým byť nejaké bizarné zmutované zviera? V jeho škole sa to totiž stáva nejako často.

A pozor aj na srstnaté kačky, šmykľavú kyslú smotanu na pečené zemiaky či maskovaných nindža. O tom všetkom sa dočítate v najlepšom príbehu o najúžasnejšom triednom zvieratku na svete.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Škrečkosaurus rex"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Tom O´Donnell

Tom O´Donnell

TOM O’DONNEL je autorom knihy Space Rocks! a jej pokračovania Space Rocks 2: For the Love of Gelo! Písal pre New Yorker, McSweeney’s a televízne programy TripTank a Billy on the Street. Žije so svojou manželkou v Brooklyne v New Yorku. Viac sa o ňom dočítate na www.tomisokay.com.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM