EN

Zápisník alkoholičky

Michaela Duffková


Posledný pohárik... dnes už piaty raz. Kniha podľa blogu, ktorý získal cenu Magnesia Litera
Michaela Duffková je mladá matka, ktorá sa rozhodla otvorene prehovoriť o svojej závislosti od alkoholu aj o zložitej liečbe. Chcete vedieť, prečo je také ťažké priznať si svoj problém s pitím? Prečo nie je prekážkou závislosti ani malé dieťa? Čo bolo pre autorku motiváciou, aby začala s liečbou a ako vyzeral prvý rok po nej? Všetky odpovede prináša otvorená a priama spoveď abstinujúcej alkoholičky. Úprimne zdieľaná skúsenosť o páde doslova na dno, ktorá vzbudila veľký záujem verejnosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Zápisník alkoholičky
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 240
EAN 9788056619216
Dátum vydania 13.11.2020
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Posledný pohárik... dnes už piaty raz.

Kniha podľa blogu, ktorý získal cenu Magnesia Litera

Michaela Duffková je mladá matka, ktorá sa rozhodla otvorene prehovoriť o svojej závislosti od alkoholu aj o zložitej liečbe. Chcete vedieť, prečo je také ťažké priznať si svoj problém s pitím? Prečo nie je prekážkou závislosti ani malé dieťa? Čo bolo pre autorku motiváciou, aby začala s liečbou a ako vyzeral prvý rok po nej?

Všetky odpovede prináša otvorená a priama spoveď abstinujúcej alkoholičky. Úprimne zdieľaná skúsenosť o páde doslova na dno vzbudila veľký záujem verejnosti. Michaela získala za svoj blok cenu Magnesia Litera a začala o závislosti verejne prednášať. Dnes sa venuje svojmu vysnívanému projektu – centru pre prevenciu a liečbu závislosti od alkoholu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Michaela Duffková

Michaela Duffková

Michaela Duffková sa preslávila ako autorka blogu Zápisník alkoholičky, za ktorý získala cenu Magnesia Litera. Z jej iniciatívy vzniklo liečebné a komunitné centrum Alkos, ktoré sa zaoberá liečbou a prevenciou závislosti od alkoholu. Je zamestnaná v Národnom ústave duševného zdravia, kde pracuje okrem iného na projektoch zameraných na destigmatizáciu duševných ochorení. Je vydatá, má dcéru a dva anglické buldogy. Rada s rodinou cestuje starým obytným volkswagenom. Je autorkou kníh Zápisník alkoholičky a Zápisník abstinentky.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM