EN

Hope 1: V ústrety šťastiu

Carola Wimmer


Spoločne cez akúkoľvek prekážku!
Keď si Leonie zlomí členok, neznamená to len koniec jej kariéry ako krasokorčuliarky – musí opustiť aj svoju internátnu školu a prestúpiť do novej, obyčajnej školy. Jej spolusediaca, plachá Bea, je zbláznená do koní, a tak Leo zavedie na neďaleký jazdecký dvor. Tam dievčina objaví kobylu Hope – a okamžite cíti, že je medzi nimi zvláštne spojenie. Hope totiž tiež mala nehodu, pre ktorú jej prestali veriť. Dokážu spoločne ukázať, čo je v nich?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov Hope - Sprung ins Glück
Pôvodný jazyk nemčina
Séria Hope
Prekladateľ Jana Valachová
Počet strán 192
EAN 9788056618110
Dátum vydania 11.9.2020
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,395
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Keď si Leonie zlomí členok, neznamená to len koniec jej kariéry ako krasokorčuliarky – musí opustiť aj svoju internátnu školu a prestúpiť do novej, obyčajnej školy. Jej spolusediaca, plachá Bea, je zbláznená do koní, a tak Leo zavedie na neďaleký jazdecký dvor. Tam dievčina objaví kobylu Hope – a okamžite cíti, že majú zvláštne spojenie. Hope totiž tiež mala nehodu, pre ktorú jej prestali veriť. Dokážu spoločne ukázať, čo je v nich?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Hope"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Carola Wimmer

Carola Wimmer

Carola Wimmer sa narodila v Berlíne a pracovala ako scenáristka rozhlasových hier pre ORB. Okrem toho písala reklamné texty pre agentúry či pracovala ako PR. Ešte predtým ako sa začala plne venovať knižnej tvorbe pre deti, bola redaktorkou webového portálu pre deti a mládež. V slovenskom preklade vyšli jej knihy zo série Hope zo sveta koní.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM