EN

Žiarivá hodinka

Iona Grey


Román o vášni, zármutku, strate a tajomstvách, zasadený do obdobia búrlivých zmien medzi dvoma svetovými vojnami.
Selina Lennoxová patrí k zlatej mládeži. Jej život je reťaz nekonečných večierkov plných alkoholu a škandálov, ktorý má jediný cieľ: oslobodiť sa od prísnych pravidiel a nudného života, ktorý jej naplánovali rodičia. Lawrence Weston je chudobný maliar a fotograf, ktorý jednej noci nečakane vstúpi do Selininho života. Hoci si uvedomuje, že dievča s jej postavením nikdy nemôže byť jeho, nedokáže sa do nej nezamilovať. Láska, ktorú objavia, je skutočná, dokáže však čeliť tragédii, ktorá všetko zmení?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Glittering Hour
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 384
EAN 9788056619148
Dátum vydania 16.10.2020
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Je lepšie žiť a milovať alebo prežívať v bezpečí?

Selina Lennoxová patrí k zlatej mládeži. Jej život je reťaz nekonečných večierkov plných alkoholu a škandálov, ktorý má jediný cieľ: oslobodiť sa od prísnych pravidiel a nudného života, ktorý jej naplánovali rodičia.

Lawrence Weston je chudobný maliar a fotograf, ktorý jednej noci nečakane vstúpi do Selininho života. Hoci si uvedomuje, že dievča s jej postavením nikdy nemôže byť jeho, nedokáže sa do nej nezamilovať.

Láska, ktorú objavia, je skutočná. Selina sníva o šťastnom živote po jeho boku, potom však dôjde k tragédii, ktorá všetko zmení...

Román o vášni, zármutku, strate a tajomstvách, zasadený do obdobia búrlivých zmien medzi dvoma svetovými vojnami.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Iona Grey

Iona Grey

Britská autorka Iona Grey vyštudovala anglický jazyk a literatúru na univerzite v Manchestri. Je posadnutá históriou a absolútne ju fascinujú osudy žien dvadsiateho storočia. K splneniu jej detského sna, stať sa spisovateľkou, ju nakoplo stretnutie s bestsellerovou spisovateľkou Penny Jordan. Jej prvotina Listy, ktoré nikto nečítal získala cenu Romantic Novelist Association. V slovenčine vyšiel aj jej román Žiarivá hodinka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM