EN

Ako si updatovať rodičov

Pete Johnson


Ak aj u vás doma platí digitálny detox, rodičov treba jednoznačne updatovať!
Čo robiť, keď sa ocitnete v časovej slučke? Louisovi rodičia tentoraz zašli priďaleko – snažia sa svojich synov odstrihnúť od moderného sveta a zaviesť doma digitálny detox. Žiadne mobily ani tablety? Treba ich zastaviť! Ale ako si updatovať vlastných rodičov?

Informácie

Ilustrátor Nikalas Catlow
Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov How to Update Your Parents
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Kristína Horková
Počet strán 248
EAN 9788056621387
Dátum vydania 19.3.2021
Vek od 10
Formát 130x194 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Čo robiť, keď sa ocitnete v časovej slučke?

Louisovi rodičia sa najnovšie rozhodli, že Louis a jeho brat Elliot trávia príliš veľa času „prilepení na obrazovkách“, a tak prišli s tým najhorším nápadom storočia: úplne im zakázať tablety, počítače či mobily!

Louis musí vymyslieť plán, ako tento „digitálny detox“ zastaviť, a to hneď! Dokáže mu pomôcť aspoň jeho najlepšia kamoška Maddy?

Zabávač Louis a jeho ťažko zvládnuteľní rodiča sú späť – a tentoraz ide o veľa!

Ďalšie tituly z rady "Louisovi rodičia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Pete Johnson

Pete Johnson

Pete Johnson sa v roku 1965 vo Winchestri vo Veľkej Británii. Vyštudoval angličtinu na Birminghamskej univerzite. Okrem iného pôsobil aj ako učiteľ na strednej škole v Buckinghamshire, čo ho inšpirovalo k napísaniu jeho debutu Secrets from the School Underground. Knihy Peta Johnsona boli preložené do viac ako dvadsiatich dvoch jazykov. Získal niekoľko ocenení a v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejších autorov detskej literatúry v Británii. V slovenskom jazyku vychádza jeho vtipná séria pre deti od desať rokov Louisovi rodičia. Za svoje knihy získal mnohé ocenenia, dlhé roky sa venuje podpore čitateľskej gramotnosti u detí a do svojich kníh vkladá aj náročné témy ako šikana. Ak sa chcete o Peteovi dozvedieť viac, navštívte jeho stránku www.petejohnsonauthor.com
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM