EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Hlboká práca

Tipy, ako dosiahnut dokonalé sústredenie v roztržitom svete

Cal Newport


Ak ju ovládnete, dosiahnete mimoriadne výsledky.
Väčšina ľudí stratila schopnosť ísť do hĺbky – dni namiesto toho trávia horlivým vybavovaním nepodstatných e-mailov a na sociálnych médiách, bez toho aby si uvedomovali, že to ide aj inak. „Hlboká práca“ je schopnosť zamerať sa na kognitívne náročnú úlohu bez rozptyľovania. Titul od Cala Newporta vám pomôže zlepšiť sa v tom, čo robíte, a zároveň dosiahnuť v kratšom čase oveľa viac. Vďaka tomu zažijete pocit skutočného naplnenia, ktoré pramení z majstrovského ovládania tejto zručnosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Deep Work
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Radka Smržová
Počet strán 280
EAN 9788056621714
Dátum vydania 23.4.2021
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

„Hlboká práca“ je schopnosť zamerať sa na kognitívne náročnú úlohu bez rozptyľovania. Titul od profesora Cala Newporta vám pomôže zlepšiť sa v tom, čo robíte, a zároveň dosiahnuť v kratšom čase oveľa viac. Vďaka tomu zažijete pocit skutočného naplnenia, ktoré pramení z majstrovského ovládania tejto zručnosti.

Väčšina ľudí stratila schopnosť ísť do hĺbky – dni namiesto toho trávia horlivým vybavovaním nepodstatných e-mailov a na sociálnych médiách, bez toho aby si uvedomovali, že to ide aj inak.

Táto kniha sprevádza čitateľa na ceste nezabudnuteľnými príbehmi a ponúka mu kombináciu kritiky a tipov, ktoré je možné uplatniť si pri osvojovaní hlbokej pracovnej praxe. Jej rozvoj je jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré môžete urobiť v stále viac rozptýlenom svete.

„Prestaňte sa báť toho, čo chcete robiť, a pustite sa do niečoho zmysluplného, čo môžete odovzdať svetu. Cal skutočne vie, o čom hovorí.“

-Seth Godin, autor knihy Toto je marketing

„Táto kniha, napísaná optimistickým tónom s jasnou logikou, zmysluplnými radami a ľudským prístupom, je užitočným čítaním pre každého nováčika túžiaceho uspieť na trhu práce, ale aj pre tých, ktorí sa snažia nájsť zmysel vo svojej súčasnej kariére...“

-Publishers Weekly

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Cal Newport

Cal Newport

Cal Newport je americký akademik a spisovateľ. Študoval informatiku na univerzite Darthmouth. Pracuje ako docent informatiky na univerzite v Georgetowne. Popri tom píše knihy, na svojom konte ich už má sedem a všetky sa stali bestsellermi. Medzi najúspešnejšie určite patrí aj titul Hlboká práca, ktorý bol preložený do viac ako 35 jazykov. Cal prispieva článkami do mnohých magazínov a novín ako The New Yorker, The New York Times či WIRED a je pravidelným hosťom rádia NPR. Vedie úspešný podcast Deep Questions.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM