EN

Sám sebe šéfom

Všetko, čo potrebujete vedieť o práci na voľnej nohe

Rachel Bridge


Máte už po krk vysedávania v korporáte alebo ste práve vyšli zo školy? Alebo chcete začať konečne pracovať „pre seba“? Práca na voľnej nohe je potom pre vás tou pravou voľbou. Táto kniha obsahuje praktické rady a informácie, príklady zo života a kľúčové tipy ako začať. Zistíte, či je práca na voľnej nohe pre vás tou správnou cestou, ako sa rozbehnúť a na čo nezabudnúť. Ako prekonať prekážky a odpor – nielen v praktických veciach, ale aj na osobnej, finančnej či emocionálnej úrovni.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov How to work for yourself
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Nikoleta Račková
Počet strán 200
EAN 9788056622421
Dátum vydania 18.6.2021
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,28
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Máte už po krk vysedávania v korporáte alebo ste práve vyšli zo školy? Alebo chcete začať konečne pracovať „pre seba“?

Práca na voľnej nohe je potom pre vás tou pravou voľbou. Môže priniesť viac osobnej slobody, kontroly nad vlastným časom, zábavy, uspokojenia a dokonca aj peňazí, než sa na prvý pohľad zdá.

Ale ako začať?

Ako všetko rozbehnúť tak, aby to fungovalo?

Na aké problémy si dať pozor?

Táto kniha vám na fascinujúcej ceste krok za krokom ukáže, ako pracovať pre seba efektívne, spokojne a s pocitom naplnenia. Obsahuje praktické rady a informácie, príklady zo života a kľúčové tipy ako začať. Zistíte, či je práca na voľnej nohe pre vás tou správnou cestou, ako sa rozbehnúť a na čo nezabudnúť. Ako prekonať prekážky a odpor – nielen v praktických veciach, ale aj na osobnej, finančnej či emocionálnej úrovni.

Či ste momentálne zamestnaní a rozhliadate sa po novej práci, alebo začínate skúmať svoje možnosti po dokončení školy, či už dokonca pracujete na voľnej nohe a hľadáte návod alebo sprievodcu, ako to robiť lepšie – TÁTO KNIHA JE URČENÁ PRÁVE VÁM!

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rachel Bridge

Rachel Bridge

Rachel Bridge je spisovateľka, publicistka a lektorka. Vyštudovala ekonómiu na univerzite v Cambridgei. Pracovala pre denník The Sunday Times, dnes sa viac venuje knihám a prednáškam. Zameriava sa na sebarozvoj a napísala osem kníh. Jej poslednou publikáciou je titul Sám sebe šéfom. Jej prácu môžete sledovať na jej Twitteri: @rachelbridge100
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM