EN
Sám sebe šéfom
P

Sám sebe šéfom

Všetko, čo potrebujete vedieť o práci na voľnej nohe

Rachel Bridge


Máte už po krk vysedávania v korporáte alebo ste práve vyšli zo školy? Alebo chcete začať konečne pracovať „pre seba“? Práca na voľnej nohe je potom pre vás tou pravou voľbou. Táto kniha obsahuje praktické rady a informácie, príklady zo života a kľúčové tipy ako začať. Zistíte, či je práca na voľnej nohe pre vás tou správnou cestou, ako sa rozbehnúť a na čo nezabudnúť. Ako prekonať prekážky a odpor – nielen v praktických veciach, ale aj na osobnej, finančnej či emocionálnej úrovni.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov How to work for yourself
Počet strán 200
EAN 9788056622421
Dátum vydania 28.5.2021
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Máte už po krk vysedávania v korporáte alebo ste práve vyšli zo školy? Alebo chcete začať konečne pracovať „pre seba“?

Práca na voľnej nohe je potom pre vás tou pravou voľbou. Môže priniesť viac osobnej slobody, kontroly nad vlastným časom, zábavy, uspokojenia a dokonca aj peňazí, než sa na prvý pohľad zdá.

Ale ako začať?

Ako všetko rozbehnúť tak, aby to fungovalo?

Na aké problémy si dať pozor?

Táto kniha vám na fascinujúcej ceste krok za krokom ukáže, ako pracovať pre seba efektívne, spokojne a s pocitom naplnenia. Obsahuje praktické rady a informácie, príklady zo života a kľúčové tipy ako začať. Zistíte, či je práca na voľnej nohe pre vás tou správnou cestou, ako sa rozbehnúť a na čo nezabudnúť. Ako prekonať prekážky a odpor – nielen v praktických veciach, ale aj na osobnej, finančnej či emocionálnej úrovni.

Či ste momentálne zamestnaní a rozhliadate sa po novej práci, alebo začínate skúmať svoje možnosti po dokončení školy, či už dokonca pracujete na voľnej nohe a hľadáte návod alebo sprievodcu, ako to robiť lepšie – TÁTO KNIHA JE URČENÁ PRÁVE VÁM!

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM