EN

Alea - dívka moře: Řeka zapomnění

Tanya Stewnerová


Získá Alea zpět své vzpomínky? Šestý díl dobrodružné ságy.
Všichni členové posádky Alfa cru přišli o své vzpomínky – nepamatují si ani, kolik jich bylo původně a zda někdo nechybí. Jestli chtějí zjistit, co se s nimi stalo, musí se co nejrychleji zase zorientovat. Proč po nich jdou? A kdo je ten podivný muž v černém kabátě, který je sleduje ze břehu? Alea to ani v tak složité situaci nevzdává. Vždyť by to nebyla ona, kdyby i přes různá protivenství neudělala vše pro to, aby své přátele zachránila.

Informácie

Ilustrátor Claudia Carls
Číslo dielu 6
Jazyk čeština
Prekladateľ Lucie Simonová
Počet strán 672
EAN 9788025351185
Dátum vydania 6.5.2021
Vek od 10
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,882
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Celá Alfa cru přišla o své vzpomínky. Nepamatují si ani, kolik členů jejich posádka měla a zde někdo nechybí. Musí se začít orientovat v najednou neznámém světě. Proč po nich jdou? A kdo je ten podivný muž v černém kabátě, který je sleduje ze břehu?

Alea to ale nevzdává. Nebyla by to ona, kdyby i přes všechna protivenství neudělala všechno pro to, aby své přátele zachránila.

Šestý díl velkolepého příběhu o Alee – dívce moře.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Alea, dievča mora"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová sa narodila v nemeckom Wuppertale a s písaním príbehov začala už vo svojich desiatich rokoch. Po maturite študovala najprv prekladateľstvo, nakoniec sa však rozhodla pre štúdium anglistiky, germanistiky a literárnych vied. Niekoľko rokov žila v Londýne, kde absolvovala aj prax vo vydavateľstve a popri tom začala pracovať na svojom prvom románe. Je autorkou série pre deti Lili Vetroplaška a fantasy série Alea, dievča mora . V súčasnej dobe sa Tanya venuje písaniu nielen detských kníh, ale aj románov pre mládež a pre dospelých.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM