EN

Jej posledný výdych

Alison Belshamová


Jeho tetovanie je rozsudkom smrti.
V temných uličkách Brightonu ktosi napadol mladú ženu. Jej zranenia sa spočiatku nezdajú vážne, ale už o 24 hodín obeť v agónii umiera a na jej tele sa okrem zranení nájde smrtiace tetovanie. Po útoku na druhú mladú ženu inšpektor Francis Sullivan vie, že v uliciach Brightonu kráča sériový vrah. Jedno však nečakal: hlavným podozrivým sa stáva Alex Mullins, syn jeho bývalej milenky tetovacej umelkyne Marni. Dokážu sa preniesť cez minulosť a spojiť sily, kým sa rozsudok smrti objaví na koži ďalšej obete?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Originálny názov Her Last Breath
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 352
EAN 9788056622339
Dátum vydania 14.5.2021
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,46
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Jeho tetovanie je rozsudkom smrti.

V temných uličkách Brightonu ktosi napadol mladú ženu. Jej zranenia sa spočiatku nezdajú vážne, ale už o 24 hodín obeť v agónii umiera a na jej tele sa okrem zranení nájde smrtiace tetovanie. Po útoku na druhú mladú ženu inšpektor Francis Sullivan vie, že v uliciach Brightonu kráča sériový vrah.

Jedno však nečakal: hlavným podozrivým sa stáva Alex Mullins, syn jeho bývalej milenky tetovacej umelkyne Marni. Dokážu sa preniesť cez minulosť a spojiť sily, kým sa rozsudok smrti objaví na koži ďalšej obete?

Nový triler od autorky bestselleru Zlodej tetovaní

Ďalšie tituly z rady "Zlodej tetovaní"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Alison Belshamová

Alison Belshamová

Alison Belshamová sa narodila v Hampshire vo Veľkej Británii. Začala písať, pretože sa chcela stať scenáristkou. Vo svojom živote potom načas uprednostnila rodinu, aby sa s o to väčším zápalom vrátila na literárnu scénu. V roku 2016 vyhrala s námetom na román Zlodej tetovaní prvé miesto v súťaži Pitch Perfect usporiadavanej počas škótskeho festivalu detektívok Bloody Scotland. Námet jej čoskoro prihral zmluvu a jej prvotina vyšla na jar v roku 2018. Alison žije, pracuje a píše v Edinburghu.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

romes.reads - Jej posledný výdych

Voľné pokračovanie zlodeja tetovaní, ktorý je jednou z mojich oblúbených kníh. Preto keď som sa dozvedela, že vychádza pokračovanie, neváhala som ani sekundu a vedela som, že túto knihu musím mať. Mala som veľké očakávania a autorka opäť nesklamala. Ide o príbeh, kde vystupujú rovnakí vyšetrovatelia ako v prvom dieli, ale viac sa zapája do príbehu ich rodina. Jedného dňa začnú zomierať mladé...
NAPÍŠTE NÁM