EN

Hraničiarov učeň - Kniha ôsma - Králi Clonmelu

John Flanagan


Ôsma kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch.
Will je na každoročnom hraničiarskom sneme, ale Halt tam nie je. Vyšetruje totiž záhadné udalosti, ktoré sa dejú na západe. Keď sa konečne vráti, prináša zlé správy.... v Hibernii to vrie. Nebezpečná sekta tam rozosieva zmätok a vyvoláva vzbury. V ohrození je kráľovstvo Clonmel a Halt, Will a Horác sa vydávajú na cestu, aby v ňom pomohli znovu nastoliť poriadok. Budú im na výprave užitočné tajomstvá z Haltovej minulosti?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 392
EAN 9788025249178
Dátum vydania 14.5.2021
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Will prichádza na každoročný snem hraničiarov, zatiaľ čo Halt vyšetruje záhadné udalosti na západe. Keď sa konečne vráti, prináša zlé správy. Na neďalekom ostrove v Hibernii to vrie. Nebezpečná náboženská sekta, ktorá si hovorí Nezasvätení, rozosieva zmätok a vyvoláva vzbury. Podarilo sa jej rozvrátiť už päť zo šiestich hibernských kráľovstiev.Teraz je v ohrození šieste, kráľovstvo Clonmel, a Halt, Will a Horác sa vydávajú na cestu, aby v ňom pomohli znovu nastoliť poriadok. Budú im na výprave užitočné tajomstvá z Haltovej minulosti?

Jeden hraničiar väčšinou dokáže zabrániť vzbure, ale tentoraz možno nebudú stačiť ani dvaja...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM