EN

Deník zvědavého tygra

pro kluky a holky

Kamila Kopsová, Petr Kops


Poznej svého tygra zábavnou formou!
Zábavný zápisník, který nabízí dětskému čtenáři dobrodružnou cestu poznávání sebe a svého Tygra. Jsi zvědavý? Jsi zvědavá? Pak je to určitě skvělá kniha pro tebe. Nejen že se zabavíš, ale naučíš se i spoustu nového o sobě, o lidech kolem a o světě. Zkusíš si něco uvařit? Přečteš si zajímavé příběhy? Budeš na chvíli detektivem nebo novinářkou a zažiješ si nové radosti. A navíc bude tento Deník zvědavého tygra tvým vlastním deníkem, do kterého je dovoleno i psát a malovat. Už jsi natěšený/á jako my?

Informácie

Ilustrátor Kateřina Šturmová
Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788026616641
Dátum vydania 23.9.2021
Vek od 5
Formát 200x200 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,179
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zábavný zápisník, který nabízí dětskému čtenáři dobrodružnou cestu poznávání sebe a svého Tygra. Jsi zvědavý? Jsi zvědavá? Pak je toto skvělá kniha právě pro tebe! Nejen že se zabavíš, ale naučíš se i spoustu nového o sobě, o lidech kolem a o světě. Zkusíš si něco uvařit? Přečteš si zajímavé příběhy? Budeš na chvíli detektivem nebo novinářkou a zažiješ si nové radosti. A navíc bude tento Deník zvědavého tygra tvým vlastním deníkem, do kterého je dovoleno i psát a malovat. Už jsi natěšený/á jako my?

Tak hurá do toho… Tygr na tebe již čeká.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kamila Kopsová

Kamila Kopsová

Spoločne s manželom Petrom sú známi ako autori unikátnej metódy Životných máp (vo svete pod názvom Kops Method), vďaka ktorej dokážu objaviť, analyzovať a popísať skutočné príčiny stavov a situácií, v ktorých sa aktuálne nachádzame. Veľmi prínosná je ich metóda pre detských klientov. Praktické poznatky v práci s deťmi sú základom "tigrej" knižnej série (Tiger robí uáá,uáá, Ako sa dohovoriť s tigrom a Ako sa krotí tiger). Knihy boli preložené do slovenčiny a angličtiny. V marci 2017 autori obdržali Čestné uznanie za prínos v práci s deťmi s ADHD od KIU univerzity v Kolombe na Srí Lanke.
Zobraziť profil autora

Petr Kops

Petr Kops

Spoločne s manželkou Kamilou sú známi ako autori unikátnej metódy Životných máp (vo svete pod názvom Kops Method), vďaka ktorej dokážu objaviť, analyzovať a popísať skutočné príčiny stavov a situácií, v ktorých sa aktuálne nachádzame. Veľmi prínosná je ich metóda pre detských klientov. Praktické poznatky v práci s deťmi sú základom "tigrej" knižnej série (Tiger robí uáá,uáá, Ako sa dohovoriť s tigrom a Ako sa krotí tiger). Knihy boli preložené do slovenčiny a angličtiny. V marci 2017 autori obdržali Čestné uznanie za prínos v práci s deťmi s ADHD od KIU univerzity v Kolombe na Srí Lanke.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM