EN

Krásne Vianoce

Svatava Vašková


Vytvorte si doma dokonalú vianočnú atmosféru, ktorá bude mať šmrnc!
Poďme si spolu užiť vianočný čas. Začneme adventom a budeme pokračovať až do Silvestra! Známa česká foodblogerka Coolinárka spojila svoje recepty a návody na výzdobu interiéru aj exteriéru s ďalšími inšpiráciami od mnohých popredných českých blogeriek a instagramistiek. A tak vznikla táto galéria vianočných nápadov plná krásnych fotografií a návodov na tvorenie. Na svoje si príde každý, či už vyznávač najnovších trendov, fanúšik minimalizmu, ale aj milovník tradícií.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Petra Kýšková
Počet strán 176
EAN 9788056630785
Dátum vydania 7.10.2022
Vek od 15
Formát 200x252 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,85
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Poďme si spolu užiť vianočný čas. Začneme adventom a budeme pokračovať až do Silvestra!

Známa česká foodblogerka Coolinárka spojila svoje recepty a návody na výzdobu interiéru aj exteriéru s ďalšími inšpiráciami od mnohých popredných českých blogeriek a instagramistiek. A tak vznikla táto galéria vianočných nápadov plná krásnych fotografií a návodov na tvorenie.

Ak sa ňou dáte zlákať, vašu domácnosť naplní vôňa vianočných cukroviniek a sviatočných pokrmov a úchvatnou výzdobou získa nezameniteľné čaro a atmosféru, ktoré k najobľúbenejším sviatkom roka patria.

Na svoje si príde každý, či už vyznávač najnovších trendov, fanúšik minimalizmu, ale aj milovník tradícií.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Svatava Vašková

Svatava Vašková

Svatava Vašková alias foodblogerka Coolinářka začala svůj blog psát na mateřské dovolené. Prostřednictvím autorských fotografií a receptů na něm sdílí svou vášeň pro vaření. Zakrátko si získala řadu nadšených čtenářů, a to už byl jen krůček k vydání autorských kuchařek. Její recepty jsou snadné, rychlé a z dostupných surovin.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM