EN

Zvierací záchranári – Hladná vydrička

Michal Belšán


Krásny príbeh z našej prírody o ľuďoch s dobrým srdcom, ktorí pomáhajú zachraňovať zvieratká.
Tretiaci zo zlatomoraveckej základnej školy vyrazili do školy v prírode v Hriňovej. Každý deň tu zažívajú malé dobrodružstvá a veľa sa toho naučia. Nikto z nich by však nečakal, že zohrajú dôležitú úlohu pri záchrane života. Na jednom z výletov nájdu deti pri rieke zoslabnuté vydrie mláďa. Kam sa podela jeho mama? Prečo ho nechala opustené? Deti aj učiteľky by sa o vydríča rady postarali, ako však správne postupovať? Je čas zavolať na pomoc zvieracích záchranárov!

Informácie

Ilustrátor Zuzana Slánská
Číslo dielu 17
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Katarína Lalíková
Počet strán 120
EAN 9788056623640
Dátum vydania 15.10.2021
Vek od 7
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,244
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Tretiaci zo zlatomoraveckej základnej školy vyrazili do školy v prírode v Hriňovej. Každý deň tu zažívajú malé dobrodružstvá a veľa sa toho naučia. Nikto z nich by však nečakal, že zohrajú dôležitú úlohu pri záchrane života. Na jednom z výletov nájdu deti pri rieke zoslabnuté vydrie mláďa. Kam sa podela jeho mama? Prečo ho nechala opustené?

Deti aj učiteľky by sa o vydríča rady postarali, ako však správne postupovať? Je čas zavolať na pomoc zvieracích záchranárov!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zvierací záchranári"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Michal Belšán

Michal Belšán

Michal Belšán pochádza zo stredných Čiech. Písaniu prózy a poézie sa amatérsky venoval už na strednej škole. Za prelom vo svojej tvorbe považuje výhru prvého miesta v súťaži Českej televízie pre amatérskych scenáristov do 30 rokov. Od roku 2010 píše články s pohanskou tematikou. Jeho najznámejším projektom je séria kníh pre deti Zvierací záchranári.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM