EN

Nemiluj ma

Marah Woolf


Poddá sa čaru božského chalana alebo zachráni svet?
Jess sa vybrala do letného kempu, aby si od všetkého oddýchla. Jej plány však naruší tajomný Cayden. Drzý a krásny Cayden je k nej raz neuveriteľne milý, potom ju ignoruje. Pod maskou tínedžera sa skrýva grécky titán Prometeus. Raz za sto rokov smie zostúpiť na Zem a uchádzať sa o lásku dievčaťa. Svoju vytúženú nesmrteľnosť však získa, len ak ho vyvolená odmietne. Jess sa zamotá sa do odvekého sporu gréckych bohov, ktorý môže navždy zmeniť náš svet. Poddá sa čaru božského Caydena alebo zachráni ľudstvo?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 328
EAN 9788056629093
Dátum vydania 5.8.2022
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,31
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Grécka mytológia, intrigy a neprekonateľná príťažlivosť opantajú hrdinov aj čitateľov romantickej série Božská láska.

Jess si toto leto túžila od všetkého oddýchnuť, a tak sa s najlepšou kamoškou vybrali do študentského kempu. Hneď po príchode jej však plány naruší tajomný Cayden so smaragdovými očami. Drzý a krásny Cayden je k nej raz neuveriteľne milý, potom ju zas ignoruje. Jess ešte žiadny chlapec tak nemiatol.

Cayden má však vlastné dôvody, prečo sa v kempe ocitol. Pod maskou tínedžera sa skrýva grécky titán Prometeus, ktorý uzatvoril dohodu s Diom. Raz za sto rokov smie zostúpiť na Zem a uchádzať sa o lásku dievčaťa. Svoju vytúženú nesmrteľnosť však získa, len ak ho vyvolená odmietne.

Jess ani netuší ako a zamotá sa do odvekého sporu gréckych bohov, ktorý môže navždy zmeniť náš svet. Poddá sa čaru božského Caydena alebo pomôže zachrániť ľudstvo?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Marah Woolf

Marah Woolf

Marah Woolf je manželka, mama troch detí a spisovateľka. Vyštudovala históriu a politiku a hovorí o sebe, že jej život bol úplne normálny, až kým v nej neskrsol nápad, ktorý sa zhmotnil na papieri. Ten sa pretavil do milióna predaných kníh. Dnes každému radí, aby zobral papier a pero a pustil sa do vlastného veľkého dobrodružstva. Do budúcna si želá, aby jej príbehy spravili radosť čo najviac ľuďom.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM