EN

Někdo jako my

Estelle Maskame


Závěrečný díl návykové trilogie od autorky bestsellerové série DIMILY
Mila je zpátky v Tennessee. Od rozchodu s Blakem uběhly už dva roky a teď se soustředí na to, aby před nástupem na vysokou hodila minulost za hlavu. Sbohem rodinné drama, hollywoodské krize... a Blakeu. Jenže doma je i Blake se svou novou přítelkyní. Mile naštěstí poskytuje rozptýlení ranč její rodiny a s ním i nový sexy stájník. Přesto ale nedokáže zapomenout na to, co se mezi ní a Blakem stalo. Existuje pro ně ještě jedna poslední šance, nebo se jejich cesty už navždy rozešly?

Informácie

Žáner YA romantika
Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Prekladateľ Pavla Kubešová
Počet strán 272
EAN 9788025363171
Dátum vydania 20.7.2023
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,299
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Od rozchodu s Blakem uběhly dva roky a Mila se snaží zapomenout a hodit všechno za hlavu. Když se však znovu setkají, potlačované pocity a vzpomínky vyplavou na povrch. Rozptýlení jí přinese až nový stájník, který začne pracovat na jejich ranči. Nebylo by těžké podlehnout jeho neodolatelnému úsměvu a na Blakea jednou provždy zapomenout. Co když si ale zaslouží druhou šanci? Možná už uplynulo dost vody na to, aby to spolu ještě jednou zkusili… nebo se navždy rozešli.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Někdo jako..."

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochádza zo Škótska a s písaním začala už ako trinásťročná. Keď mala šestnásť rokov dokončila svoju prvú trilógiu s názvom DIMILY, ktorá je skratkou pre anglickú vetu Did a Mention I Love You, čo v preklade znamená Vieš, že ťa milujem? Tú o rok neskôr zakúpilo vydavateľstvo Black&White. Takmer okamžite vystrelila na vrchné rebríčky predajnosti, fanúšikovskú základňu si vytvorila aj zverejňovaním svojej tvorby na sociálnej sieti Wattpad. Jej trilógia sa tak stala obrovským hitom ešte pre vydaním. Miluje čítanie aj písanie a obe činnosti najradšej vykonáva z pohodlia postele.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM